Προς το περιεχόμενο

τραγουδια για striptease?


PATRINOS06

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κοιτα μιας και το εχω ψαξει το θεμα εξαρταται απ'την κοπελα και την κατασταση.αν εισαι σπιτι με την κοπελια με κερια και ποτο ας πουμε δεν θα βαλεις κατι σε R 'n' B. δεν κολλαει,θα χαλασει την ατμοσφαιρα...

 

εδω ταιριαζει το στυλ που περιγραφει ο john_thess.αλλωστε ο ερωτισμος εκει βρισκεται στο αργο,βασανιστικο και "ανατριχιαστικο" στριπτιζ.μην ξεχναμε αλλωστε οτι το πασιγνωστο τραγουδακι απ'τις 9 1/2 εβδομαδες εχει εναν παρομοιο ρυθμο..

 

καλη η R'n'B ειναι μουσικη που ξεσηκωνει που μπορει να βγαλει πολυ ερωτισμο αλλα οχι για στριπτιζ

 

υποκειμενικη αποψη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

σας ευχαριστω ολους για τα τραγουδια, τα ακουσα, ξεχωρισα το american woman, το erotica, το t's a man's world, το touch it, το feeling good και το mad about you! θα βαλω και μερικα ακομα βεβαια, αλλα αυτα μου αρεσαν πολυ... ειναι στο στυλ που θελω... το shake your lovemaker ειναι πολυ ωραιο, μου θυμιζει λιγο καμπαρε...

γενικα ευχαριστω και αν υπαρχουν κι αλλα που σκεφτεστε εγω εδω ειμαι...

παντως το ολο σκηνικο που θελω ειναι σαν αυτο που γραφεις poscaman, με κερια και ατμοσφαιρα και για αυτο ψαχνω και αντιστοιχα τραγουδια και οχι μπιτατα...

ωραια... τα τραγουδια σχεδον τα βρηκαμε... το στριπτιζ πως το κανουμε;;; εννοω βρε παιδια, σαν ανδρες εσας τι σας αρεσει;; ποσο να κρατησει;; το σκεφτομαι κι εγω αργα και βασανιστικα... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν αρχισω την περιγραφη θα μας παρουν τα ζουμια εμας τους αντρες.....

 

αναλογα τον αντρα και την προσωπικοτητα του,πρεπει να λειτουργησεις αναλογα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χα και εγώ νόμιζα ότι είσαι αρσενικό :D

 

:-D :-D

 

αν αρχισω την περιγραφη θα μας παρουν τα ζουμια εμας τους αντρες.....

 

αναλογα τον αντρα και την προσωπικοτητα του,πρεπει να λειτουργησεις αναλογα

 

εεεε με φωτισες τωρα... αυτο το καταλαβαινω και μονη μου... κατι πιο συγκεκριμενο δεν εχουμε;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δερμάτινα παντελόνια+εσώρουχα χειροπέδες με γουνάκι και μαστίγια :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

οπα... το παραχ@#$... ατμοσφαιρικο ειπαμε, ωραιο, σεξυ, οχι τον εφιαλτη στο δρομο με τις λευκες, δεν μου αρεσουν αυτες οι βλακειες... νομιζω βεβαια οτι εχω βγει εκτος θεματος με την ερωτηση μου και δεν ειναι το καταλληλο θεμα... μηπως να ανοιξω αλλο ή υπαρχει ηδη;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

αυτό ή το έχεις ή οχι ... τώρα να ρωτάς πως να κουνηθείς εδω μέσα είναι λίγο άκυρο νομίζω... ;)

 

βάλε ενα απο τα τραγούδια που διάλεξες αν και σου προτείνω και το Justify My Love - Madonna .. το βρίσκω άκρως ερωτικό κομμάτι... οσο για την τεχνική.. πάτα το play και ασε τις αισθήσεις σου να σε οδηγήσουν !!!

Καλή επιτυχία και καλή διασκέδαση !!!!!!! ;) ;) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γουστάρω θεματάκι.

 

Αν κ ο φίλος που τα έψαχνε ήδη έφτιαξε το CD, καλό είναι να συνεχίσουμε να προτείνουμε για γενική χρήση!!!!

 

Δύο εκ των κλασικοτέρων που παίζονται κατά κόρον σε στριπτιζάδικα κ σε σχετικές ταινίες κ δεν νομίζω να έχουν ήδη ειπωθεί είναι:

 

Rammstein - Stripped

 

Iron Butterfly - Butterfly Bleu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια... τα τραγουδια σχεδον τα βρηκαμε... το στριπτιζ πως το κανουμε;;; εννοω βρε παιδια, σαν ανδρες εσας τι σας αρεσει;; ποσο να κρατησει;; το σκεφτομαι κι εγω αργα και βασανιστικα... :-D

 

Τόσο αργά ώστε να μείνεις με το κυλωτάκι και όταν θα πας να το βγάλεις να τελιώσει το κομάτι. Θα τον κάνεις τον άλλο πύραυλο. χα χα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσο αργά ώστε να μείνεις με το κυλωτάκι και όταν θα πας να το βγάλεις να τελιώσει το κομάτι. Θα τον κάνεις τον άλλο πύραυλο. χα χα

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: αχα!!!! :mrgreen: :mrgreen:

 

παντως ρε παιδια εβαλα τα δυο κομματια στα οποια εχω καταληξει και εκανα μια.. προβα! θελει πολυ γερα ποδια το αθλημα, δεν ειναι ευκολο... ιδρωσα... ισως ηταν και η ενταση βεβαια!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ιδρωσα αισθησιακα... ωραια... καλο σημαδια νομιζω!

τελικα κατεληξα στο mad about you και το down on my knees- ayo, ειδικα το δευτερο, το ανακαλυψα μονη μου τυχαια, αλλα με τρελανε!!! ακουστε το και θα με θυμηθειτε αν δεν το ξερετε! οι στιχοι ειναι λιγο ασχετοι με το θεμα, αλλα απο μουσικη ειναι σουπεεεεεεεεερρρρρρρρ!! προσωπικα μου φαινεται ιδανικο, ετσι οπως το φανταζομουν, αργο και βασανιστικο... :twisted: :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ιδρωσα... ισως ηταν και η ενταση βεβαια!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ιδρωσα αισθησιακα... ωραια... καλο σημαδια νομιζω!

................ προσωπικα μου φαινεται ιδανικο, ετσι οπως το φανταζομουν, αργο και βασανιστικο... :twisted: :twisted:

 

και ειχα μια μικρη ελπιδα οτι δεν θα καταληξει τσοντα το ολο θεμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...