Προς το περιεχόμενο

Το μυθιστόρημα του Insomnia.gr


Louminis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βίρνα την έχεις βαμμένη έγραφε η επιστολή...Δε θα γλιτώσεις έτσι έυκολα απο μένα...Οι άνθρωποι μου σε παρακολουθούν όπου και άν πας..

Η βίρνα πέταξε το χαρτί νευριασμένη και άνοιξε το laptop της για να μπει στο ίντερνετ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[off]

Έλεος.. Και εγώ δεν συνέχισα μετά τα 2 πρώτα posts γιατί θεώρησα οτι θα βγεί κάτι ωραίο και εγώ θα το χάλαγα αν έγραφα κάτι αφού δεν μπορούσα να ακολουθήσω το ίδιο ύφος... αλλά τελικά ο καθένας μπαίνει, πετάει μια μλκια και χαίρεται...

 

[/off]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βίρνα την έχεις βαμμένη έγραφε η επιστολή...Δε θα γλιτώσεις έτσι έυκολα απο μένα...Οι άνθρωποι μου σε παρακολουθούν όπου και άν πας..

Η βίρνα πέταξε το χαρτί νευριασμένη και άνοιξε το laptop της για να μπει στο ίντερνετ.....

 

... αφού συνδέθηκε άμεσα πήγε μηχανικά να ελένξει τα mail της... "τα ίδια και τα ίδια, παραγγελίες, ευχές, διαφημίσεις κλπ." Μια και δεν είχε τίποτα σοβαρό μπήκε στο MiRC να μίλησει με κανέναν άνθρωπο, έβαλε για nick: PoisonousLady και μπήκε στο αγαπημένο της room, ο φίλος της ο BlackSheep ήταν εκεί,και με το που την αντιλείφθηκε της μιλάει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[off]

Παρακαλώ να μην γράφετε βλακείες, αν είναι να πείτε μ... απλά μη γράφετε:)

[/off]

 

... αφού συνδέθηκε άμεσα πήγε μηχανικά να ελένξει τα mail της... "τα ίδια και τα ίδια, παραγγελίες, ευχές, διαφημίσεις κλπ." Μια και δεν είχε τίποτα σοβαρό μπήκε στο MiRC να μίλησει με κανέναν άνθρωπο, έβαλε για nick: PoisonousLady και μπήκε στο αγαπημένο της room, ο φίλος της ο BlackSheep ήταν εκεί,και με το που την αντιλείφθηκε της μιλάει...

 

BlackSheep: Καλησπέρα αγαπητή!

PoisonousLady:Γεια σου και σε σένα! Πως τα πας;

BlackSheep:Καλούτσικα μωρέ. Αν και λίγο βαρετά.

PoisonousLady: Γιατί;

BlackSheep:όλο τα ίδια. Έχω 2 μέρες να βγώ. Εσύ;

PoisonousLady: Και εγώ καλά (ψέμματα, ειρωνικό χαμόγελο πίσω από την οθόνη)

BlackSheep:Χαίρομαι πολύ. Να σε ρωτήσω...

PoisonousLady: Μισώ λεπτό, πάω να φτιάξω καφέ

BlackSheep:οκ περιμένω

BlackSheep:ακόμα;

PoisonousLady: οκ, είμαι πίσω. Τι ήθελες;

BlackSheep: Να σου ζητήσω να πάμε για καφέ αύριο το απόγευμα

PoisonousLady: Λες;

BlackSheep: Μόνο αν θες, δε σε πιέζω

PoisonousLady: Ευχαρίστως. Αλλά κατά τη ώρα; Τις 7:00 μπορείς;

BlackSheep:Εντάξει είναι

PoisonousLady:Στο καφέ Vitro;

BlackSheep:Στο Vitro εντάξει, τα λέμε

PoisonousLady: c u

 

Την επόμενη μέρα, μπροστά στο καθρέφτη ετοιμάζετε, βάφοντας μαύρα τα μάτια της, βάζοντας κόκκινο κραγιόν και τρόγωντας τη σοκολάτα που τόσο της άρεσε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...