Προς το περιεχόμενο

βιορυθμός: ισχύει τελικά;


nickritikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια εχω μια απορια.........τελικα τι ειναι οβιορυθμος και ισχυει παντα????

υπαρχουν τεστ οπου δειχνουν τον βιορυθμο σου...........αν ομως εχεις χαμηλο φυσικο βιορυθμο και εκεινη την ημερα εχεις καποιους αθλητικουσ αγωνες??? τι γινεται???? θα πας πατο????:confused:

 

παρακαλω απαντηστε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ήξερα ότι δεν ήταν τελείως άστοχο να λέω που και που πως έχω περίοδο για να μην με ενοχλούν.

 

EDIT :

 

Αυτό το τμήμα από το site τα σπάει όμως :

 

http://www.pipini.gr/them/zod/enallax.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υδροχόος

Οι Υδροχόοι είναι φοβερά δημιουργικοί και εφευρετικοί.

Σπάνε τ' @@ όλων με τις περίεργες ιδέες τους. Είναι μανιακοί και ξεροκέφαλοι. Τους αρέσει το Frisbee και οι περισσότεροι Υδροχόοι είναι στα ψυχιατρεία.

 

αυτός είναι ο βιορυθμός του Υδροχόου. λέει κάτι άλλα που δέν ισχύουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η θεωρία περί βιορυθμών για mambo-jambo μου κάνει περισσότερο, παρά για κάτι επιστημονικής βάσεως. Νομίζω πως το μόνο σχετικό με το θέμα, αναγνωρισμένο επιστημονικά, είναι ο 24ωρος Κιρκάδειος κύκλος (ή ωρολόγιο) που ενυπάρχει σε όλους τους ζώντες οργανισμούς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πείσεις τον εαυτό σου ότι η βιορυθμο-λογία έχει αληθινή βάση, και διαβάσεις ότι τη συγκεκριμένη μέρα ο φυσικός σου βιορυθμός υποτίθεται ότι είναι στο limit-down, ναι! Μάλλον αυτό θα συμβεί! Αυθυποβολή λέγεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ομως εχεις χαμηλο φυσικο βιορυθμο και εκεινη την ημερα εχεις καποιους αθλητικουσ αγωνες??? τι γινεται???? θα πας πατο????

μη φοβασαι φιλε μου, και χαμηλο βιορυθμο να εχεις εκεινη την ημερα, εμπα μεσα με τσαμπουκα και παρε τους τα σωβρακα :mrgreen:
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγώνες κολύμβησης είναι;

 

Γιατί πάτο δύσκολα να πας σε αγώνες πυγμαχίας για παράδειγμα (οπού -παρεπιπτόντως- δεν θα σου συνιστούσε κανείς αξιοπρεπής άνθρωπος να πάρεις το ιδρωμένο σώβρακο του αντιπάλου.)...

 

Όπως και να 'χει. Θα απαντήσω στην ερώτησή σου.

 

Iσχύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κολυμβησης ειναι......

 

και αν ξερεις η κολυμβηση προυποθετει να εχεισ καθαρο μυαλο και δυναμη.......τςρα που διαβασα οτι εχω χαμηλο βιορυθμο εκεινη την ημερα εχω χεσ..ει πανω μου........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...