Προς το περιεχόμενο

SOS_NAVITEL_for_PDA


xtreme_polakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα σε όλους!!!

 

Ειμαι κάτοχος ενος Empus και θα ηθελα να μαθω εαν καποιος απο εσας εχει ασχοληθει με το navitel το οποιο μπορει να διαβασει χαρτες *.img της garmin και να δημιουργησει τους δικους του χάρτες σε μορφή συμβατη με Garmin Mapsource!!!

 

Πιστευω πως αξιζει το κόπο να το δειτε,

 

http://www.gpsmoldova.com/navitel/indexen.html

 

Ευχαριστώ :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρα σε όλους!!!

 

Ειμαι κάτοχος ενος Empus και θα ηθελα να μαθω εαν καποιος απο εσας εχει ασχοληθει με το navitel το οποιο μπορει να διαβασει χαρτες *.img της garmin και να δημιουργησει τους δικους του χάρτες σε μορφή συμβατη με Garmin Mapsource!!!

 

Πιστευω πως αξιζει το κόπο να το δειτε,

 

http://www.gpsmoldova.com/navitel/indexen.html

 

Ευχαριστώ :-D

 

file mou kai ego eimai katoxo tou empus kai den exo minei kai tos euxaristimenos me to papago

einai poli elipes re c kai tin exo psonisei para poli asxima...

tin psaxno gia allo programma na to fortoso kalitero

exeis kamia kali idea?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αγοράστε destinator με χάρτες της Ngi.Δεν είναι πολλά τα 149 για ένα τέτοιο προϊον,αν σκεφτούμε ότι το papago έχει 130.Και στην τελική αν σας φαίνονται πολλά μαζευτείτε 3 άτομα και αγοράστε μια άδεια destinator.Υπάρχει η δυνατότητα να κάνετε 3 μεταφορές άδειας.Ετσι θα το έχετε όλοι γνήσιο :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

exeis dikaio file mou alla an exw to destinator xwris aparetita na to exw agorasei egine k tpt??(mporei na mou to ekane dwro kapoios filos 8)

apla edw prospathoume na vroume pws mporei na doulepsei to mixanaki oxi mono ws car navigator...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

exeis dikaio file mou alla an exw to destinator xwris aparetita na to exw agorasei egine k tpt??(mporei na mou to ekane dwro kapoios filos 8)

apla edw prospathoume na vroume pws mporei na doulepsei to mixanaki oxi mono ws car navigator...

δεν έγινε και τίποτε με τον τρόπο που το αναφέρεις.Απλά σκέψου ότι κάποιοι άνθρωποι εργάζονται για να έχουμε εμείς ένα καλό προϊόν.Προσωπικά είναι το μόνο πρόγραμμα που έχω αγοράσει στα 10 χρόνια που ασχολούμαι με pc,κινητά κτλ και ξέρω ότι πλήρωσα για κάτι που αξίζει τα χρήματά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...