Προς το περιεχόμενο

Μιο και συγχρονισμος στα Windows Xp


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια ερωτηση σε οσους εχουν το μιο p350 και το συγχρονιζουν με το outlook.

 

 

Επειδη οποτε συνεδεσα το 168 μιο στον υπολογιστη, κολλαγε μετα και πανω κατω δεν ηξερα τι να του κανω και αρχιζα τις προσευχες μεχρι να φτιαξει..:roll:

 

Και επειδη μια μερα ενω ηταν συνδεδεμενο τα τιναξε (λογω προβληματικης πλακετας μου ειπαν, αλλα δε ξερω..)

 

 

Αντιμετωπιζετε προβληματα με το 350; Συγχρονιζει ενταξει, ολα καλα; Κολλαει ποτε; Αν κολλαει τι κανετε;

 

(σημειωτεον, χρησιμοποιω το ms activesync, δε ξερω αν υπαρχει καταλληλοτερο προγραμμα εκει εξω)

 

Επισης, οταν το ανοιξα και εβαλα τη καρτα μνημης, εγκατεστησε το Destinator. Χωρις να εχω πειραξει, σβησει, μετακινησει τιποτα, απο τοτε, (π.χ. δε μετακινησα τους χαρτες στη καρτα)

 

μπορω να αφαιρεσω τη καρτα μνημης; Ή εκει εγκαθιστα το προγραμμα τους χαρτες ή κατι αλλο;

 

 

 

Σας ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Όντως κολλάει φίλε μου.Εμένα μου έπεφτε η σύνδεση ενώ μετέφερα στην κάρτα αρχεία μεγαλούτσικα,πχ ταινίες...ευτυχώς το πρόβλημα λύθηκε με το πρόγραμμα Pocket controller professional.Το ανοίγεις παράλληλα με το activesync και φαίνεται οτι για κάποιο λόγο σταθεροποιεί τη σύνδεση,οπότε μπορείς να δουλέψεις απρόσκοπτα πάνω στο activesync με μεταφορές αρχείων κλπ.Ελπίζω να σε διαφώτισα λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρηκα πως με παλιοτερο activesync λειτουργουν ολα πολυ καλυτερα. Ως τωρα κανω τη δουλεια μου με την αμεσως προηγουμενη εκδοση, να δουμε ποσο θα κρατησει. Thanx για την προταση, sounds very good!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπερα.

 

Εχω προβλημα συνδεσης δεν αναγνωριζει το mio A201 τα xp μου δεν καταλαβενει τι ειναι αυτο το συνδεω το βλεπει και μετα μου λεει οτι δεν μπορει να κανει εγκατασταση εβαλα και το acitve sync 4.0 και δεν μπορει να κανει συνχρονισμο.. Γιατι αραγε???

 

Το εβαλα και σε ενα laptop και το ειδε κανονικα...:???:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...