Προς το περιεχόμενο

Ασύρματο router pls Help.


GREGKERKYRA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια γνωστή μου έκανε αίτηση για fothnet. Ζήτησε ασύρματο router και της δίνουν το LINKSYS WAG200G-EU WIRELESS-G ADSL HOME GATEWAY (ADSL OVER PSTN) με επιπλέον 100 ευρώ. Το βρήκαμε όμως στο e-shop με 75e.

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.615102

 

Δεν γνωρίζω τίποτα για τα ασύρματα και για αυτό έχω 2-3 ερωτήσεις να σας κάνω...

 

1) Θα μπορέσω να το εγκαταστήσω εύκολα ή αν το πάρω απο τη forthnet οι ρυθμίσεις είναι έτοιμες;

2) Αν σε λίγο καιρό θέλει να αλλάξει παροχέα το router θα μπορεί να το χρησημοποιήσει? Θα είναι συμβατό;

3) Αξίζει σαν router? Η μου προτείνεται κάποιο άλλο στα ίδια περίπου λεφτα;

 

Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. den nomizo na proiparxoun oi ri8miseis, kanenas provider den to kanei auto,

aplos dinei analitika documents gia tis ri8miseis. As mas apantisei kapoios pou to

exei parei gia sigoura alla den to pistevo.

 

2. ta modem/router doulevoun ane3artitos tou paroxea. aplos vazeis tis kataliles

ri8miseis tou ka8ena.

 

3. apantisa idi :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια γνωστή μου έκανε αίτηση για fothnet. Ζήτησε ασύρματο router και της δίνουν το LINKSYS WAG200G-EU WIRELESS-G ADSL HOME GATEWAY (ADSL OVER PSTN) με επιπλέον 100 ευρώ. Το βρήκαμε όμως στο e-shop με 75e.

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.615102

 

Δεν γνωρίζω τίποτα για τα ασύρματα και για αυτό έχω 2-3 ερωτήσεις να σας κάνω...

 

1) Θα μπορέσω να το εγκαταστήσω εύκολα ή αν το πάρω απο τη forthnet οι ρυθμίσεις είναι έτοιμες;

2) Αν σε λίγο καιρό θέλει να αλλάξει παροχέα το router θα μπορεί να το χρησημοποιήσει? Θα είναι συμβατό;

3) Αξίζει σαν router? Η μου προτείνεται κάποιο άλλο στα ίδια περίπου λεφτα;

 

Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων...

 

1 eukolo einai iparxoun odigies sto site min xexaseis omos na klidoseis to wireless.

2.einai adsl2+ diladi taxitites mexri 25 mbps kai tha pexei me olous tous isp pagkosmia pou pezoun me adsl

3.axizei arkei na peraseis kai ta last firmware pou dinei i forthnet sto site tis.sta idia lefta den pezei kati allo.an ixes 120 euro tha pigenes se zyxel.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...