Προς το περιεχόμενο

laser printer για στρογγυλα χαρτακια


weirdo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά έχω ένα πρόβλημα, θέλω πάνω σε στρογγυλά χαρτάκια διαμέτρων 13 k 17 cm να τυπώνω σε απόσταση 2 cm από την άκρη, 2 inject που έχω δεν μπορούν να το κάνουν, μιλάμε για πολλές χιλιάδες χαρτάκια γι αυτό προσανατολίζομε στην αγορά laser που να χει αυτήν την δυνατότητα... ξέρει κανεις κάτι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στρογγυλά χαρτάκια 17 εκατοστών; Εξώφυλλα CD θέλεις να φτιάξεις υποθέτω... Αλλά, δεν ξέρω κατα πόσο μπορεί κάποιος εκτυπωτής να κάνει αυτή τη δουλειά, σε έτοιμα κομμένα κυκλάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι, δεν είναι για εξώφυλλα αλλα δεν έχει ιδιαίτερη σημασία, barcodes θέλω να τυπώνω, προς το παρόν τα τυπώνω σε αυτοκόλλητα k τα κολλάω ένα ένα αλλα είναι μεγάλη η διαδικασία k θέλω να την γλιτώσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι υποχρεωτικό να είναι στρογγυλά; Θα ήταν πολύ ευκολότερο να είναι τετράπλευρα. Θα έπαιρνες και έτοιμα χαρτάκια, ας πούμε αυτά που χρησιμοποιούνται για bussiness cards. Αλλά, για τον παράγοντα της ποσότητας και της μορφής της εκτύπωσης, ο laser είναι μονόδρομος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι προτυπωμένα, υπάρχουν στις αποθήκες ήδη γύρο στα 300.000 χαρτάκια, k δεν είναι εύκολο να αλλάξει k η μακέτα μονο k μονο για τα barcodes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το bar code θα είναι το ίδιο σε όλα; Έχω μια ιδέα που ίσως σε βοηθήσει κάπως, στην περίπτωση που είναι ίδιο το bar code. Τύπωσε το bar code που έχεις σε ένα χαρτί και πήγαινέ το σε κάποιον σφραγιδοποιό. Ζήτησε μία σφραγίδα με το σχέδιο και τόνισε οτι πρέπει να είναι στη μέγιστη ακρίβεια. Μετά πατάς απο μία σφραγίδα σε κάθε χαρτάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xexe.... σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον που δείχνεις το χω σκεφτεί k αυτό... έχω γύρω στα 300 είδη... όπως καταλαβαίνεις 300 barcodes.. είναι δύσκολο να γίνουν τριακοσες σφραγίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to pi8anotero einai na mhn mporeis na to kaneis oute se laser.... gia ton idio logo pou den mporeis na to kaneis kai ston ikjet... kai exei na kanei me tous ais8hthres eisodou kai eksodou xartiou. logika 8a sou kolaei to xarti sth mesh ths ektypwshs h den 8a to travaei ka8olou....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θές να τυπώνεις αυτοκόλλητα bar code μου έχει πα΄ρει το μάτι κατί εκτυπωτές θερμικούς που με το ανάλογο λογισμικό κάνουν αυτή τη δουλειά. Είναι για επαγγελματική χρήση. Αν βρώ κανά λινκ θα στο στείλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να τα τυπώνω σε αυτοκόλλητα έχω βρει έναν σχετικά εύκολο k φτηνό τρόπο... απλά λέω μπας k μπορέσω k γλιτώσω την διαδικασία του κωλύματος. ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...