Προς το περιεχόμενο

Fc Barcelona


manic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρίν έρθει ο Ιμπρα 3 παίχτες ήθελα για την θέση αυτή.

 

Ιμπρα Βίγια Τόρρες.

 

τελικά για τον Ιμπρα πέφτω έξω.

 

Moνo Ρουνει φιλε , μονο .....

Και Εσιεν στη θεση του Τουρε ... ;)

 

Αντε και να παρεις και ενα καλο αριστερο χαφ και κελεινει το ροστερ δε θελω τπτ αλλο.... :-D:-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Villa > Rooney ;)

 

Αλλά απ' τη στιγμή που έχεις τον Ίμπρα τον στηρίζεις. Έστω ο καλός φετινός Ίμπρα να εμφανιστεί και είσαι οκ. Δεν νομίζω να ξέχασε τη μπάλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Villa > Rooney ;)

 

Αλλά απ' τη στιγμή που έχεις τον Ίμπρα τον στηρίζεις. Έστω ο καλός φετινός Ίμπρα να εμφανιστεί και είσαι οκ. Δεν νομίζω να ξέχασε τη μπάλα.

 

Rooney > All .... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπερβολικό μου φαίνεται για έναν παίχτη που μέχρι και πέρσι δεν ξεπέρναγε τα 15 γκολ το χρόνο (στο πρωτάθλημα).

 

Βέβαια δεν έπαιζε συνήθως ως καθαρό φορ όπως κάνει φέτος σε πολλά ματς αλλά και πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ ο Ίμπρα έχει ήδη 15 γκολ. Ποιός Ρούνει. Πάντως ο Ίμπρα αν είναι στη μέρα του παίρνει ενα παιχνίδι μόνος του, και αυτό θα φανεί στα κρίσιμα ματς. Οπότε εγώ προσωπικά τον στηρίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ ο Ίμπρα έχει ήδη 15 γκολ. Ποιός Ρούνει. Πάντως ο Ίμπρα αν είναι στη μέρα του παίρνει ενα παιχνίδι μόνος του, και αυτό θα φανεί στα κρίσιμα ματς. Οπότε εγώ προσωπικά τον στηρίζω.

 

Στη Μπαρτσελονα παιζει ρε φιλε ...

Ολα στο πιατο του τα δινουν ...

Αν δεν ειχε και 15 ενταξει αστο καλυτερα....

 

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη Μπαρτσελονα παιζει ρε φιλε ...

Ολα στο πιατο του τα δινουν ...

Σόρρυ αλλά αυτά είναι βλακείες. Τα ίδια έλεγαν κάποιοι και για τον Ετό.

Αυτά τα λένε συνήθως αυτοί που δεν έχουν και ...μεγάλη σχέση με το άθλημα και εσύ δεν μου έχεις δείξει κάτι τέτοιο. Τόσο απλό είναι το να βάζεις γκολ δηλαδή; Τίποτα δεν σου έρχεται έτοιμο, χωρίς ικανότητα και κόπο, στη μπάλα.

 

Όχι ότι λέει κάτι το ιδιαίτερο ο αριθμός των γκολ του Ίμπρα φέτος (σίγουρα θα μπορούσε να έχει περισσότερα) αλλά έχει και 7 ασίστ.

Εκτός απ' αυτό, και στην Ίντερ, που έβαλε 25 πέρσι, "στο πιάτο" του τα έδιναν; ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προτιμώ Ίμπρα απο Ετό πάντως. Πρώτον, ο Ίμπρα δεν έχει προσαρμοστεί ακόμα, και δεύτερον ο Ετο πέρσυ στον δεύτερο γύρο είχε χάσει γκόλ που δεν χάνονται. Μόνο μην αρχίσει να παίρνει μπρός ο Ίμπρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρρυ αλλά αυτά είναι βλακείες. Τα ίδια έλεγαν κάποιοι και για τον Ετό.

Αυτά τα λένε συνήθως αυτοί που δεν έχουν και ...μεγάλη σχέση με το άθλημα και εσύ δεν μου έχεις δείξει κάτι τέτοιο. Τόσο απλό είναι το να βάζεις γκολ δηλαδή; Τίποτα δεν σου έρχεται έτοιμο, χωρίς ικανότητα και κόπο, στη μπάλα.

 

Όχι ότι λέει κάτι το ιδιαίτερο ο αριθμός των γκολ του Ίμπρα φέτος (σίγουρα θα μπορούσε να έχει περισσότερα) αλλά έχει και 7 ασίστ.

Εκτός απ' αυτό, και στην Ίντερ, που έβαλε 25 πέρσι, "στο πιάτο" του τα έδιναν; ;)

 

Δε εννοω πως του τα δινουν στο πιατο ολα τα γκολ ...

Απλα λεω πως εχει ολους τους συμπαιχτες ( να μην αρχισω να λεω ονοματα ) που με τον τροπο παιχνιδιου του τον βοηθανε να βαλουν τα γκολ ...

Δλδ με τετοιους παιχτες οπως εχει η Μπαρτσα δεν ειναι κατορθωμα να βαλεις γκολ ...

 

Διαφωνεις σε αυτο .. ?? :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν απλά γκολ, πιο δύσκολα γκολ, γκολ που έρχονται από ατομικές ενέργειες κτλ.

Αλλά το μεγάλο χαφ θέλει και το μεγάλο φορ και εξαρτώνται ο ένας απ' τον άλλο.

Αλλιώς η Barca θα πήγαινε να πάρει τον Σάκη τον Παπάζογλου και δεν θα έσκαγε 45 εκ. για τον Ίμπρα. :P Ή θα έβαζε τον Ανρί που δεν σταυρώνει γκολ φέτος.:-)

 

Για τον Ίμπρα τα 12 γκολ (πρωταθλήματος) δεν είναι κατόρθωμα, γιατί περιμένεις πολλά πράγματα απ' αυτόν, αλλά για πχ. τον Μπογιάν, θα ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι αλλα μη ξεχνας πως ο Πεδρο που μπαινει σε καμποσα ματς ως αλλαγη εχει 9 νομιζω γκολ ..

Χωρις να παιζει βασικος ...

8-9 δεν εχει ή κανω λαθος... :-D

 

Βασικα αυτο που πιστευω ειναι πως αν εισαι μεγαλο φορ , με τα χαφ που εχει η Μπαρτσα πρεπει να κανεις οργια .. :X

 

 

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...