Προς το περιεχόμενο

Εχω Προβλημα


celica

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω Ενα Προβλημα Στο Σπιτι Μου Εχω Adsl Και Το Cd Για Αυτοματεσ Ρυθμισεισ Και Συνδεομαι Αυτοματα Στο Internet,ανοιγω Τον Mozila Και Φωρτονει Κανονικα Τησ Σελιδεσ Που Του Πληκτρωλογο,μετα Καταργω Τησ Ρυθμισεισ Του Adsl Και Παω Σε Ενα Αλλο Σπιτι Περνουμε Καρτα Και Κανουμε Καινουργιεσ Ρυθμισεισ Για Modem Συνδεομαστε Στο Internet Κανονικα Ανοιγουμε Τον Mozila Αλλα Δεν Μασ Φωρτονει Καμια Σελιδα Τι Να Κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν λες οτι ''μετα Καταργω Τησ Ρυθμισεισ Του Adsl Και Παω Σε Ενα Αλλο Σπιτι Περνουμε Καρτα Και Κανουμε Καινουργιεσ Ρυθμισεισ Για Modem Συνδεομαστε Στο Internet Κανονικα Ανοιγουμε Τον Mozila Αλλα Δεν Μασ Φωρτονει Καμια Σελιδα Τι Να Κανω?'' εννοεις οτι διαγραφεις τους οδηγους του modem σου απο το pc σου και μετα περνεις καρτα για dial-up συνδεση???????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'οτι κατάλαβα χρησιμοποιείς τους δικούς σου κωδικούς ADSL για να έχεις ιντερνετ από το σπίτι του φίλου σου.Αν συμβαίνει αυτό τότε πολύ απλά δεν γίνετε γιατί η ADSL είναι ενεργοποιημένη για συγκεκριμένο τηλεφωνικό αριθμό.

 

ΥΓ.:Επίσης αν μπορείς μη βάζεις κεφαλαία σε κάθε λέξη γιατί είναι κουραστικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεω Οτι Κανω Απεγκατασταση Στο Adsl Δεν Πειραζω Τησ Ρυθμισεισ Του Mοdεm.μετα Παω Σε Αλλο Σπιτι Και Κανω Καινουργια Συνδεσει Για Χριση Με Modem Γινεται Συνδεσει Ανοιγω Το Mozila Και Μου Λεει Προσπαθηστε Ξανα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sοrry αλλα απο οτι καταλαβα ο φιλος σου δεν εχει καν adsl γραμμι. Η adsl γραμμη δεν ειναι τπτ αλλο απο το να στελνουν απο τον ποτε ενα σημα πανω απο το σημα στην τηλεφονικη σου γραμμη. Δεν ειναι αλλο καλωδιο απο το ιδη υπαρχον καλωδιο τηλεφονου που εχουμε στο σπιτι ολοι μας. Τωρα αυτο το σημα στελνετε αποκλειστικα σε συγκεκριμενη γραμμη. Οποτε ο φιλος σου δεν μπορει να συνδεθει αν δεν παρει σημα απο εναν συγκεκριμενο παροχεα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι καταργεις τις ρυθμισεις του dsl στο pc σου ;

Τι καρτα παιρνετε ; για pstn ή dsl ;

Ποιο modem εχεις ; αν καταλαβα το modem σου πας στο αλλο σπιτι ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω Ενα Φορητο Pc Εχει Ενσωματομενο Modem Μπενω Με Προπληρομενη Καρτα Μπενει Κανονικα Στο Internet Μου Το Διχνει Κιολασ Το Εικονιδιο Στην Μπαρα Αλλα Οταν Μπαινω Στο Mozila Δεν Μου Φωρτονη Καμια Σελιδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

an katafereis kai mas peis ti kaneis akrivos kai ta grapseis sosta tha se boithisoume.oso grafeis me kefalea kai etsi noima den bgazoume.grapse analitika.episis ti sxesi exei to adsl to diko sou me to filo sou pou mpenei me apli grammi.???

 

opos to les to mono pou paei to mialo mou einai oti kati iparxei provlima me ta dns opote dose karfota ta dns.

otan mpeis sto internet kane mia dokimi.pigene enarxi ektelesi grapse cmd kai pata enter

meta grapse ping 194.219.227.2 kai enter

kai meta ping http://www.forthnet.gr kai pes mas ti bgazei

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα βρε celica, καλοπροαιρετα παντα, ρωτας κατι το τοσο αυτονοητο και το περιγραφεις τοσο λαθος και μπερδεμενα που αξιζει να πεις στα παιδια που ασχολουνται μαζι σου ενα μεγαλο ευχαριστω και μπραβο.Ας μαθουμε και λιγη ορθογραφια και αυτα τα greekglish ποτε θα καταργηθουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα βρε celica, καλοπροαιρετα παντα, ρωτας κατι το τοσο αυτονοητο και το περιγραφεις τοσο λαθος και μπερδεμενα που αξιζει να πεις στα παιδια που ασχολουνται μαζι σου ενα μεγαλο ευχαριστω και μπραβο.Ας μαθουμε και λιγη ορθογραφια και αυτα τα greekglish ποτε θα καταργηθουν;

 

ta greeklish den einai provlima alla to basiko ine na ta grafeis sosta.autos pou ta grafei ellinika pali den katalaveneis.skopos ine pos na ta ekfraseis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...