Προς το περιεχόμενο

Site με τιμες μοντελλων που δεν κυκλοφορουν πια...


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπαρχει κατι τετοιο ???? Μιλαω για την τελευταια τιμη ενος μοντελλου πριν την αποσυρση του και αντικατασταση απο αλλο. Συγκεκριμενα ενδιαφερομαι για το corsa silverline 1.4 πενταπορτο.Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το autotriti έχει τρέχουσες τιμές για μεταχειρισμένα από όσο ξέρω και όχι την τιμή τους όσο ήταν καινούρια.

Γιάννη τι χρονιάς είναι?

Το 1999 που κοίταξα τυχαία ένα corsa 1,4 είχε 3.665.000 δρχ

Δυστυχώς πιο πρόσφατα περιοδικά δεν έχω!!!!

Κοίταξε όμως μήπως υπάρχουν σε ηλεκτρονική μορφή διαθέσιμα για κατέβασμα κανένα autotriti ή AMS ή 4τροχοί από την περίοδο που σε ενδιαφέρει λογικά θα έχει και τους πίνακες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το autotriti έχει τρέχουσες τιμές για μεταχειρισμένα από όσο ξέρω και όχι την τιμή τους όσο ήταν καινούρια.

Γιάννη τι χρονιάς είναι?

Το 1999 που κοίταξα τυχαία ένα corsa 1,4 είχε 3.665.000 δρχ

Δυστυχώς πιο πρόσφατα περιοδικά δεν έχω!!!!

Κοίταξε όμως μήπως υπάρχουν σε ηλεκτρονική μορφή διαθέσιμα για κατέβασμα κανένα autotriti ή AMS ή 4τροχοί από την περίοδο που σε ενδιαφέρει λογικά θα έχει και τους πίνακες

 

 

Ετσι ακριβως....Το corsa ειναι 6/ 2006 μοντελλο με .....1.500 χλμ μονο και το δινει ενας 10.000 ευρω ενω λεει το ειχε παρει 13.600 Ευχαριστω.:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα, δες http://www.autotriti.gr εχει ενα μερος το οποιο αναφερεται στις τιμες μεταχειριμενων, και εχει ποσο πουληθηκαν π.χ. το 2005 και την ιδια χρονια ποσο το αγοραζεις μεταχειρισμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...