Προς το περιεχόμενο

Athlon Problems?


tgalanopoulos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To provlima sou file mou den einai apo to CPU 100%!!! Opote tha prepei na psakseis allou ti lisi tou provlimatos sou! To paramithi peri asimvatotitwn den stekei.. kai auto sou to lew ipeuthina. Itan mia karamela pou arxisan na poulane otan vgike o Athlon kai den mporousan ta tote montela tis Intel na ton xtipisoun. Twra elpizw kapoios me Win2000 na sou pei ti akrivws trexei me to sistima sou..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xexe blepo filarako oti xtipas kathe post mpravo :> eisai kai knowledger ex nai 2 megales eteries antimetopes amd VS intel .<p>

basika den exo balei to service pack kai mou eipan oti ftiaxnoun all :><p>

ti age exeis man???<p>

see ya mate :>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Den to thigw san thema sigrisis file mou! Apla kapoia provlimata pou eixan oi palioi K6-II me kapoia mobo's ta eixan ermineusei kapoioi kakovouloi san provlimata simvatotitas tis AMD.. kai fisika to pipilisan san karamelitsa kai gia tous Atlhon. Piga Agglia kai rwtisa se megalo katastima gia pithanotita asimvatotitas tou AMD me efarmoges kai 3 ipalliloi gelousan mazi mou, eixa ginei megali rompa file mou!! Twra epi tou thematos.. mias kai den exw kai megali empeiria apo Win2000.. tha se parapempsw stin apantisi tou MY8O$ pou kati gnwrizei parapanw.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GIa sas mentors gia alli mia fora..........<p>Opos panta os gademis ola se mena simbenoun frown.gif" border="0 <p>Elega na paro sto neo mou pc pentuium alla leo den gamiete me ta misa leftakia na paro ton athlon na gamiete pou ontos gamiete alla ti na to kaneis otan o kernel spaei ores ores mesa sta win2000 ? frown.gif" border="0 <p>exo kanei to last flash tis mother board msi kai einani ola ok sto system without conflicts.<p>to thema einai oti exo ta win2000 professional work station alla epidi thelo na trekso iis server meta apo kamposes meres prepei na katso pano ta win2000 advanceed sevrer :><p>to thema einai oti mou petaei explorer error pote pote sta win 2000? auto einai problima tou athlon??<p>basika ok dedn stoukarei to mixanima giati einai 2000 :> alla to thema einai giati to bgazei pote pote auto?? mexri kai to jetaudio pou trtexo ektos bebea kai to jetaudio den einai gia win2000 ekei paso alla to litourgiko 2000 na petaei sta kala kathoume error?<p>kkoitakste ta services pack dedn ta exo balei lete na fteei auto?? i an oxi kserete na exei bgei kana patch gia ton procecssor?<p>athlon tpt??<p>ksero go ti allo na pppo pia mia zoi kai go elega athlon ala telika mages katalaba oxi yparxoun asimbatotites .... frown.gif" border="0 <p>an einai apo to services pack pou den to exo kai den to exo balei pao paso allios pentium kai ti na kaneis :/<p>perimeno mia apopsi kapoiou idika pou foraei ta win 2000 sas eyxaristo pedees :>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...