Προς το περιεχόμενο

Φράσεις που σιχαίνεστε - Φράσεις που αγαπάτε


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ σπαστικό είναι όταν υπάρχει και συνομιλία μεταξύ διαφόρων ατόμων και κάποιος πετάγεται και λέει "μιλάνε όλοι μιλάνε και οι κόλοι" ...επίσεις το "γυναίκα είσαι τι χαμπέρια έχεις" :confused: ...αλλά μόλις μιλάς εξακριβωμένα και πλήρες για το θέμα σου λένε "οκέι,οκέι,δικό μου λάθος,κάτι κατέχεις" :mad:

 

διαλογος μεταξυ εμου και ατομου που ξερει οτι ειμαι φοιτητρια

εγω Κανω ιδιαιτερα φυσικης χημειας κτλ περιστασια

αυτος Τα δυναμη ισουται μαζα επι επιταχυνση κι αυτα;

εγω ε ναι και αυτα

αυτος :Αντε βρε τα ξερεις; (και το ελεγε σοβαρα λες προκειται για πειραμα στο cern)

 

απλα μου ηρθε να του σπασω τα μουτρα:mad:

και το αναλογο με αλλον παλι

 

αυτος τι σπουδαζεις

εγω χημικος μηχανικος

αυτος δλδ ξερεις χημεια; αμα σου βαλω κατι δυσκολο θα το βρεις;

εγω ε μαλλον

αυτος γραφει HCl+ NaOH τι δινει;

εγω. νερο κι αλατι (πω πω το βλεπω το νομπελ να μου ερχεται αυριο μεθαυριο με κουριερ)

αυτος, αντε βρε οντως ξερεις

 

ε δεν ξερω πως κρατηθηκα :mad::mad::mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 349
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Σε ψαρώσαν εύα.

 

αν ηξερες ποσο σχετικος ειναι ο πρωτος με φυσικη και ποσο βλαχος ειναι ο δευτερος δεν θα το ελεγες αυτο.

 

απο τον δευτερο ειδικα ακουσα και το θεικο "πηρα iphone" αντε λεω εγω για να δω, ε και τι βλεπω ενα κινητο μετα βιας αφης που απλα το λειτουργικο του εμοιαζε εμφανισιακα με του iphone. μα δεν ειναι iphone αυτο του λεω. μωρε τι μας λες αφου ειναι ιδιο δεν το βλεπεις και να μου δειχνει τα εικονιδια μεσα:fear::fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχατε βγεί ραντεβού κι έτσι;

 

οχι ευτυχως καμια επαφη, ηταν ο αδερφος μια φιλης, κολλητη με μια αλλη φιλη μου. αμα εβγαινα ραντεβου και ακουγα τετοιες ατακες δεν θα καθομουν πανω απο 5 λεπτα. αν και εχει τυχει να βγω ραντεβουδια και τελικα να μου βγει κομπλεξικος. το μεγαλειο του EMΠ τον ειχε φαει βλεπεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαλογος μεταξυ εμου και ατομου που ξερει οτι ειμαι φοιτητρια

εγω Κανω ιδιαιτερα φυσικης χημειας κτλ περιστασια

αυτος Τα δυναμη ισουται μαζα επι επιταχυνση κι αυτα;

εγω ε ναι και αυτα

αυτος :Αντε βρε τα ξερεις; (και το ελεγε σοβαρα λες προκειται για πειραμα στο cern)

 

απλα μου ηρθε να του σπασω τα μουτρα:mad:

και το αναλογο με αλλον παλι

 

αυτος τι σπουδαζεις

εγω χημικος μηχανικος

αυτος δλδ ξερεις χημεια; αμα σου βαλω κατι δυσκολο θα το βρεις;

εγω ε μαλλον

αυτος γραφει HCl+ NaOH τι δινει;

εγω. νερο κι αλατι (πω πω το βλεπω το νομπελ να μου ερχεται αυριο μεθαυριο με κουριερ)

αυτος, αντε βρε οντως ξερεις

 

ε δεν ξερω πως κρατηθηκα :mad::mad::mad:

 

χαααα σε νιώθω :lol: ε ναι ρε αυτό λέω και εγώ όταν μιλάω για κάνα άθλημα και είναι κάποιος που δεν με ξέρει (άρα δεν ξέρει τι γνωρίζω και τι δεν γνωρίζω) τυχαίνει να μου λέει "αυτά κατά τύχη τα είπες τώρα;μωρέεε μπράααβο" :mad::mad:

κοίτα ίσως ακόμα δεν μπορούν κάποιοι να καταλάβουν πως ναι,και οι γυναίκες ασχολούνται με κάτι πιο....μη θυληκό (στα μάτια τους)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαααα σε νιώθω :lol: ε ναι ρε αυτό λέω και εγώ όταν μιλάω για κάνα άθλημα και είναι κάποιος που δεν με ξέρει (άρα δεν ξέρει τι γνωρίζω και τι δεν γνωρίζω) τυχαίνει να μου λέει "αυτά κατά τύχη τα είπες τώρα;μωρέεε μπράααβο" :mad::mad:

κοίτα ίσως ακόμα δεν μπορούν κάποιοι να καταλάβουν πως ναι,και οι γυναίκες ασχολούνται με κάτι πιο....μη θυληκό (στα μάτια τους)

 

ναι ετσι. ειναι πολυ μα πολυ σπαστικο να πρεπει να αποδεικνυεις οτι ξερεις καμια φορα παραπανω απ αυτους.

 

στο θεμα μας. αυτο που σιχενομαι οσο δεν παει αλλο. στην λαικη να μου λεει ο μαναβης "φρεσκα ειναι ΜΑΝΔΑΜ τι κοιτατε; και να μου δινει σακουλα με το ετσι θελω" ε δεν θα φταιω εγω αν μου φυγει καμια ντοματα καμια μερα και την φαει πλαγιομετωπικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν μιλάω για κάνα άθλημα και είναι κάποιος που δεν με ξέρει (άρα δεν ξέρει τι γνωρίζω και τι δεν γνωρίζω) τυχαίνει να μου λέει "αυτά κατά τύχη τα είπες τώρα;μωρέεε μπράααβο"

 

Εκεί απλά του πατάς ένα δυνατό σκαμπίλι να δεί αστεράκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναιιι δεν τους αντέχω ...δεν φτάνει που πας να αγοράσεις στην λένε κιόλας που κοιτάς...

 

και ένα άλλο όταν δεν ακούς και λες "ε;" και σου λένε "π@#$%^& μπλε"

πωωωωωωωωωωω :mad::mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...