Προς το περιεχόμενο

Aion: Tower of Eternity


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

http://www.aionsource.com/forum/general-guides/17107-how-download-install-aion-without-problems.html

 

Πολυ αναλυτικες οδηγιες για την εγκατασταση σε αυτους που αντιμετοπιζουν προβλημα :-D:shifty::-D

 

17 Ιουλίου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω προβλημα με τα english στον κινεζικο client

κανω αυτο που λενε οι οδηγιες

αλλα οταν παω να ξεκινεισω το game

μου ξανακατεβαζει ο client ολο το patch

λες και δεν το εχω και φισικα τα αγγλικα

δεν δουλευουν και δεν καταλαβενω γρι

τι κανω λαθος ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεταφέρω εδώ πρόβλημα που πόσταρα και σε άλλο section, αφού ουσιαστικά αφορά το ΑΙΟΝ

 

"επειδή έψαξα αλλά δεν βρήκα παρόμοιο θέμα, μπορείτε να προτείνετε κάποιον καλό σέρβερ επί πληρωμή στο Ventrilo...κάποιον δλδ που έχετε δοκιμάσει και είστε ευχαριστημένοι, γιατί έψαξα και χάθηκα με την πληθώρα χωρών και δικτύων"

 

thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ενημερώνουμε οτι την Παρασκευή 17 Ιουλίου το απόγευμα το Site μας θα δώσει 2 Preorder Key για το ΑΙΟΝ!!!!

 

Ενα collectors και ένα Standar.

 

Τη Παρασκευή λοιπόν λίγες ώρες πριν ανοίξει 4η Beta το Post που θα βρίσκετε στο Aion Section με όνομα "3-2-1 Spread your wings and fly away!!" θα γίνει unlocked.

 

Να είστε έτοιμοι! οι 2 πρώτοι που θα απαντήσουν κερδίζουν το collectors και το standar key!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ενημερώνουμε οτι την Παρασκευή 17 Ιουλίου το απόγευμα το Site μας θα δώσει 2 Preorder Key για το ΑΙΟΝ!!!!

 

Ενα collectors και ένα Standar.

 

Τη Παρασκευή λοιπόν λίγες ώρες πριν ανοίξει 4η Beta το Post που θα βρίσκετε στο Aion Section με όνομα "3-2-1 Spread your wings and fly away!!" θα γίνει unlocked.

 

Να είστε έτοιμοι! οι 2 πρώτοι που θα απαντήσουν κερδίζουν το collectors και το standar key!!

 

Κάτι δεν έχεις ξεκαθαρίσει στο post σου η δεν το καταλαβαίνω εγώ.. Λες ότι η clan σου θα χαρίσει 2 πρε ορντερ κλειδιά ok ως εδώ και μετά λες ενα collectors και ενα standard . Εδώ κάπου δεν το καταλαβαίνω.. Ξέρω ότι αγοράζοντας ένα pre order κλειδί για το AioN από e-shop πχ έχει κάποιος μετά τη δυνατότητα να επιλέξει αν θέλει τον Σεπτέμβρη standard ή collectors edition για το game όμως που ο ίδιος θα αγοράσει..:rolleyes: Πως λοιπόν μπορεί ενα κλειδί για το AioN να είναι standard ή collectors όπως λες ? Εκτός αν η clan σου προτείθεται να αγοράσει και το game μετά όταν βγεί σε αυτούς που κέρδισαν τα κλειδιά :lol: .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι δεν έχεις ξεκαθαρίσει στο post σου η δεν το καταλαβαίνω εγώ.. Λες ότι η clan σου θα χαρίσει 2 πρε ορντερ κλειδιά ok ως εδώ και μετά λες ενα collectors και ενα standard . Εδώ κάπου δεν το καταλαβαίνω.. Ξέρω ότι αγοράζοντας ένα pre order κλειδί για το AioN από e-shop πχ έχει κάποιος μετά τη δυνατότητα να επιλέξει αν θέλει τον Σεπτέμβρη standard ή collectors edition για το game όμως που ο ίδιος θα αγοράσει..:rolleyes: Πως λοιπόν μπορεί ενα κλειδί για το AioN να είναι standard ή collectors όπως λες ? Εκτός αν η clan σου προτείθεται να αγοράσει και το game μετά όταν βγεί σε αυτούς που κέρδισαν τα κλειδιά :lol: .

 

Δεν νομιζω να σας αγορασει και το game. Στο DLgamer ειχες την δυνατοτητα να κανεις preorder και τις 2 εκδοσεις.

Αμα κερδισεις σου δινεται η δυνατοτητα να παιξεις στις beta μεχρι την κυκλοφορια του παιχνιδιου, και αν σου αρεσει και αποφασισεις να συνεχισεις, το αγοραζεις με 10 ευρω λιγοτερα (τοσο κοστιζει το preorder και αφαιρειται απο την τιμη του παιχνιδιου) χρησιμοποιωντας το serial που θα σε προμηθευσει το http://www.clanwars.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω να σας αγορασει και το game. Στο DLgamer ειχες την δυνατοτητα να κανεις preorder και τις 2 εκδοσεις.

Αμα κερδισεις σου δινεται η δυνατοτητα να παιξεις στις beta μεχρι την κυκλοφορια του παιχνιδιου, και αν σου αρεσει και αποφασισεις να συνεχισεις, το αγοραζεις με 10 ευρω λιγοτερα (τοσο κοστιζει το preorder και αφαιρειται απο την τιμη του παιχνιδιου) χρησιμοποιωντας το serial που θα σε προμηθευσει το http://www.clanwars.gr[/QUOTΕ]

 

 

Όλα αυτά τα γνωρίζω man απλά σχολίασα τον χαρακτηρισμό του ίδιου του key ως standard ή collectors.. άσε που ήδη έχω key :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα αυτά τα γνωρίζω man απλά σχολίασα τον χαρακτηρισμό του ίδιου του key ως standard ή collectors.. άσε που ήδη έχω key :P

 

Ε αυτο ειναι ρε Nick. Το ενα απο τα 2 σου δινει δικαιωμα να αγορασεις την collectors η οποια εχει 2-3 ingame items παραπανω. (και κοστιζει και κατιτις παραπανω)

 

Εγω ειχα παρει την standard και μου φανηκε αρκετα καλο το game στην 3η beta που επαιξα.

Θα παιξω και στην 4η, εν αναμονη της 5ης που εχει ακουστει ανεπισημα οτι θα ειναι PvP Beta ο,τι και αν σημαινει αυτο. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα παιξω και στην 4η, εν αναμονη της 5ης που εχει ακουστει ανεπισημα οτι θα ειναι PvP Beta ο,τι και αν σημαινει αυτο. :-D

 

Επειδή το lvl cap θα είναι 25 και άρα θα μπορείς να έχεις πρόσβαση και στην Abyss.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aion Available For Pre-Order On Steam

 

Steam Powered baybee, pre-order Aion today and you'll score yourself up some beta time. Available are both the Aion Standard Edition ($49.99 USD) and Aion Collector's Edition ($59.99 USD). The full version of the game launches on September 22 (25th in Europe) and comes with a few perks.

  • 7 additional days of game time - allowing 37 total days of play time when the full game releases
  • Special in-game bonus items including:
  • Attribute boosting hat
  • Experience boosting talisman
  • Exclusive special effects ring (water)

Steam players who purchase the Aion Collector's Edition also receive these additional in-game items:

  • Black Cloud Wings which give 40 seconds of additional flight time
  • Black Cloud Earring which gives an HP and an MP boost
  • Special character title, "Pioneer of Aion", with stat boost
  • Color dye to tint one in-game item
  • Two character emotes - Disco Emote and Samba Emote

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Aion Available For Pre-Order On Steam

 

Steam Powered baybee, pre-order Aion today and you'll score yourself up some beta time. Available are both the Aion Standard Edition ($49.99 USD) and Aion Collector's Edition ($59.99 USD). The full version of the game launches on September 22 (25th in Europe) and comes with a few perks.

  • 7 additional days of game time - allowing 37 total days of play time when the full game releases
  • Special in-game bonus items including:
  • Attribute boosting hat
  • Experience boosting talisman
  • Exclusive special effects ring (water)

Steam players who purchase the Aion Collector's Edition also receive these additional in-game items:

  • Black Cloud Wings which give 40 seconds of additional flight time
  • Black Cloud Earring which gives an HP and an MP boost
  • Special character title, "Pioneer of Aion", with stat boost
  • Color dye to tint one in-game item
  • Two character emotes - Disco Emote and Samba Emote

 

Ξερουμε αν τα in game αντικειμενα του collectors ειναι και για ολες τις collectors πχ εδω απο eshop η μονο για τους steamαδες ?? :o:o:o

 

To εψαξα και απο οτι καταλαβα ειναι γενικα για τις collectors. :D :D

Επεξ/σία από NickPlusPlus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερουμε αν τα in game αντικειμενα του collectors ειναι και για ολες τις collectors πχ εδω απο eshop η μονο για τους steamαδες ?? :o:o:o

 

To εψαξα και απο οτι καταλαβα ειναι γενικα για τις collectors. :D :D

 

Όλες οι collectors περιλαμβάνουν όλα τα αντικείμενα. Α΄πό όπου και να τις ψωνίσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...