Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Βασικά πάει κάπως έτσι:

http://www.youtube.com/watch?v=9jK-NcRmVcw

λίγες ωρίτσες ακόμα :P

χαχαχα, εντωμεταξυ αμα προσεξεις στα Comments εχει πρωτο στα liked comments την λεξη "gw2" :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μερικές απορίες βασικά, άν ξέρει κάποιος ας μου τις λύσει.

 

1... Το spvp ειναι crosserver ? ή παιζεις μονο με εναντιον ατόμων στον server σου

2... Ισχύει οτι θα μπορείς να παίζεις με φίλους σου απο άλλο server μαζί στα πάντα εκτός απο WvWvW ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια τι ειναι ολα αυτα τα spvp και wvwvw τι παιζει?μπορει καποιος να βοηθησει ?γιατι αυριο παιζουμε και δε ξερουμε σε ποιον σερβερ να μπουμε?σορρυ αν εχει ξαναειπωθει αλλα πρεπει να παω για υπνο και ειναι λιγο δυσκολο να ψαξω τοσες σελιδες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια τι ειναι ολα αυτα τα spvp και wvwvw τι παιζει?μπορει καποιος να βοηθησει ?γιατι αυριο παιζουμε και δε ξερουμε σε ποιον σερβερ να μπουμε?σορρυ αν εχει ξαναειπωθει αλλα πρεπει να παω για υπνο και ειναι λιγο δυσκολο να ψαξω τοσες σελιδες..

 

Άμα θέλετε να μπείτε σε "ελληνικό σέρβερ" τότε underworld

Με λίγα λόγια spvp= pvp τύπου battlegrounds 5 vs 5 , 8 vs 8

WvWvW = World vs World vs World , Δηλαδή Server vs Server vs Server , 300+ άτομα στον χάρτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους!

Θα ήθελα να ρωτήσω, έχει κανένας άλλος ακόμη πρόβλημα με την αγορά του παιχνιδιού μέσω του official site; Έχω αγοράσει μια prepaid gift card από Τράπεζα Κύπρου από το μεσημέρι, και δεν λέει να γίνει η αγορά! Παίζει κάτι; Μου έχουν πει πως μπορεί η Αnet να μπλόκαρε την κάρτα λόγω του ό,τι την πρώτη φορά που πήγα να το αγοράσω, δεν είχαν μπει τα χρηματα. Αλλά τόσες ώρες μετά, και πάλι τα ίδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω εδώ ότι σε κάποια καταστήματα όπως στο Πλαίσιο π.χ. είναι άμεσα διαθέσιμο με παράδοση σε 24 ώρες.

 

Ξέρει κανείς αν είναι retail ή θα μου έρθει καμία κάρτα με κωδικό και θα τραβάω τα μαλλιά μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω εδώ ότι σε κάποια καταστήματα όπως στο Πλαίσιο π.χ. είναι άμεσα διαθέσιμο με παράδοση σε 24 ώρες.

 

Ξέρει κανείς αν είναι retail ή θα μου έρθει καμία κάρτα με κωδικό και θα τραβάω τα μαλλιά μου?

 

Εγώ πάντως μόλις έκανα την παραγγελία... ήδωμεν. Λογικά Δευτέρα θα το στήλουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αλλά αν είναι digital download ποιος ο λόγος να μην το πάρεις απευθείας από το official site και να ξεκινήσεις να παίζεις από αύριο κιόλας?

 

edit: κωδικό περιέχει τελικά, συνεπώς βολεύει μόνο όσους δεν έχουν πιστωτική ή χρεωστική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...