Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τον Αύγουστο του '23 κυκλοφόρησε το νέο expansion (το 4ο),  Secrets of the Obscure, το έχει πάρει κανείς; Αξίζει;

 

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

6 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Τον Αύγουστο του '23 κυκλοφόρησε το νέο expansion (το 4ο),  Secrets of the Obscure, το έχει πάρει κανείς; Αξίζει;

 

Ωραίοι χάρτες και meta events, το μόνο κακό οτι το expansion θα ολοκληρωθεί τμηματικά σε 4 updates με τα 2 απο αυτά να είναι διαθέσιμα αυτή τη στιγμή οπότε αυτή τη στιγμή κυκλοφορει ας πούμε το "μισό" expansion.

Επίσης έκαναν πολύ πιο εύκολη τη διαδικασία απόκτησης του Skyscale και έπιτελους τα κατάφερα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bad_freddy είπε

Ωραίοι χάρτες και meta events, το μόνο κακό οτι το expansion θα ολοκληρωθεί τμηματικά σε 4 updates με τα 2 απο αυτά να είναι διαθέσιμα αυτή τη στιγμή οπότε αυτή τη στιγμή κυκλοφορει ας πούμε το "μισό" expansion.

Επίσης έκαναν πολύ πιο εύκολη τη διαδικασία απόκτησης του Skyscale και έπιτελους τα κατάφερα!

Αχα. Εντάξει δεν μου είναι θέμα αυτό, μιας και δεν έχω τελειώσει τα 3 προηγούμενα, απλώς τα χω :P . Οπότε υποθέτω μέχρι κάποτε να τα τελειώσω θα ολοκληρωθεί και αυτό.
Λέω να ξεκινήσω με έναν χαρακτήρα, μόνο το main quest και όσο πάει. Έχω να παίξω από πέρσι τέτοια εποχή περίπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 21/11/2023 στις 2:16 ΜΜ, xtrmsnpr είπε

Αχα. Εντάξει δεν μου είναι θέμα αυτό, μιας και δεν έχω τελειώσει τα 3 προηγούμενα, απλώς τα χω :P . Οπότε υποθέτω μέχρι κάποτε να τα τελειώσω θα ολοκληρωθεί και αυτό.
Λέω να ξεκινήσω με έναν χαρακτήρα, μόνο το main quest και όσο πάει. Έχω να παίξω από πέρσι τέτοια εποχή περίπου.

Προτείνω να παίξεις με τη σειρά το story μαζί με τα living worlds που μπλέκονται στο storyline. Τα expansions και τα living worlds αξίζουν αρκετά, έχουν πολύ πιο ωραίο content από το core game. Το story στο core game βγαίνει εύκολα, αλλά στη συνέχεια δεν ξέρω πόσο εύκολο θα είναι χωρίς να κάνεις και έξτρα πράματα στο game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...