Προς το περιεχόμενο

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΣΚΛΗΡΟΥΣ


aikat90

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΧΩ ΔΥΟ ΣΚΛΗΡΟΥΣ ΤΟΝ QOUATUM 30 ΚΑΙ ΤΟ SEAGATE 6.4 ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΥΟ ΔΕΝ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΝΩ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΤΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΣΧΕΔΟΝ ΝΕΚΡΩΝΕΙ ΕΝΩ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΤΑΝ ΜΕΝΕΙ ΜΟΝΟ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΛΑ<BR>ΜΗΤΡΙΚΗ QDI<BR>ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗΣ INTEL 1000<P>ΣΤΟ ΑΛΛΟ IDE ΕΧΩ ΔΥΟ CDROM<p>[ 18-06-2001: Message edited by: aikat90 ]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως έχεις ενεργοποιημένο το DMA για το μεγάλο δίσκο;Αν ναί απενεργοποίησετο απο My Computer -> Δεξί κλικ Properties -> Device Manager -> διάλεξε τον δίσκο σου με διπλό κλίκ -> Settings -> uncheck DMA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

dokimase na peiramatisteis me tous diskous se kanenos filou sou to pc....an doulepsoune kanonika tote prepei na alla3eis to motherboard...Yparxei periptwsh ta kanalia tou board sou na einai xalasmena kai giayto na antidroun etsi oi diskoi....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ιδεα,απο το bios να δηλωσεις auto τις επιλογες,γιατι προφανως ο μεγαλος ειναι ultra ata 66(?) και ο μικρος ισως lba...Γιαυτο ισως και τα προβληματα συγχρονισμου μεταξυ τους.Οπως το καταλαβαινω εγω,σαν να συνταξιδευουν ενα παπι με ενα καυλογκαζο γιαπανι καμποσων RRRR...Φυσικο ειναι...<P>LoL! grin.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...