Προς το περιεχόμενο

MAXTOR HARD DISK 20 GB


ReBeLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλαρακο μακρια απο Maxtor.Παλιοτερα ηταν κορυφη αλλα εχουν πλεον μεινει πολυ πισω απο τον ανταγωνισμο.Επελεξε καποια αλλη μαρκα.Θα σου προτεινα Quantum(αυτον πηρα εγω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<BLOCKQUOTE><font size="1" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">quote:</font><HR>Originally posted by Stormwatch:<BR><STRONG>Φιλαρακο μακρια απο Maxtor.Παλιοτερα ηταν κορυφη αλλα εχουν πλεον μεινει πολυ πισω απο τον ανταγωνισμο.Επελεξε καποια αλλη μαρκα.Θα σου προτεινα Quantum(αυτον πηρα εγω)</STRONG><HR></BLOCKQUOTE><P>xaxaxaxa poly kalos...<P> <BLOCKQUOTE><font size="1" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">quote:</font><HR><P>As part of Maxtor's commitment to leadership in storage solutions, the company merged in April 2001 with Quantum HDD, another leading hard disk drive manufacturer. Combining the operations of Maxtor and Quantum HDD has established Maxtor as the world's largest hard disk drive manufacturer based on unit shipments and a prominent developer of storage solutions and technology, with the quality, technology capacity and flexibility to meeting ever-changing market needs.<P><HR></BLOCKQUOTE>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταξε κανενα συγκριτικο σε κανενα περιοδικο και μετα μιλα.Το οτι η Maxtor εχει καλυτερα οικονομικα δεν σημαινει οτι εχει κορυφαια προιοντα.Οι μεγαλες τις πωλησεις ειναι σε εταιρειες που δεν ενδιαφερονται για επιδοσεις.Εχω Maxtor και ξερω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

diavase kamia eidisi kai meta agorase periodiko gia sygritiko.<P>i Maxtor ftiaxnei tous sklirous tis Quantum, alla auta giati na ta pei to sygritiko... kai den prepei na einai mono i Quantum.<P>kai exalou giati na koitaxo sygritiko apo periodiko afou yparxei to internet, me pio axiopista sites apo ta periodika, to exo dei poso axiopisto itan/einai/kai tha einai auto to ram (px), i kapoia alla pou legan oti to dreamcast exei p3 grin.gif" border="0 kai alla polla.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η FIAT αγορασε τη FERRARI τι σημαινει αυτο?Οτι αν εχω τα χρηματα θα πρεπει να αγορασω PUNTO και οχι F50?Ωραια συλλογιστικη...<BR>Το παλληκαρι ρωτησε για μοντελο Maxtor(που επανω γραφει MAXTOR και κατι αριθμουληδες-τα γραφω απλα για να καταλαβεις) οι οποιοι ειναι κοινως αποδεκτο οτι ειναι οτι πιο αργο κυκλοφορει (εκτος και αν εισαι οπαδος του αργα και δεξια).<BR>Πληροφοριακα τωρα η Maxtor εχει επικεντρωθει στην κατασκευη BIG DRIVES (132GB που ειναι το οριο των IDE σκληρων λογω 28bit αρχιτεκτονικης) γιαυτο και τα μοντελα συνηθους χωρητικοτητας εχουν αποκτησει με το σπαθι τους το παρατσουκλι ΑΣΤΡΑΧΑΝ.<BR>Οι πιο γρηγοροι IDE σκληροι ειναι οι IBM και οι Quantum.<BR>Αυτα τα ολιγα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως νομίζω οτι το όριο του ΑΤΑ είναι 137,x Mbytes.......<BR>Πάντως οι maxtor είναι εγγύηση αξιοπιστίας και αν μιλάμε για 7200rpm τότε οι διαφορές με άλλες μάρκες είναι αμελητέες. Μην ξεχνάμε οτι παίζει μεγάλο ρόλο και το configuration του συστήματός μας. Για high end φάσεις δηλαδή,επιλέγουμε SCSI. Τώρα αν η διαφορά στη θεωρητική διαμεταγωγή δεδομένων μεταξύ δυο δίσκων είναι 2-3ΜΒ η το αccess time 1ms λιγότερο λίγο μας ενδιαφέρει σωστά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...