Προς το περιεχόμενο

WAG200G problem...Ayto paizei h den paizei...?


vretman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

H katastash...

Spiti filou, me vivodi 4mbps over pstn (ANNEX A) me microcom router xwris wireless...Agorazei ena Linksys WAG 200G (ANNEX A) gia na exei kai wireless.Ola kala?

Oi rithmiseis oles mia xara,sygxronise.

To afhnw, meta apo 2 lepta ksana down!Meta apo ayto den ksanasygxronize!Ekana reset,restart tipota!

Ksanabazw to microcom na dw ti ginetai, sygxronizei kanonika...Mpainw na tsekarw kai tis rithmiseis kai ti blepw...ANNEX B!

Ki erxomai na rwtisw...GINETAI?Me pstn na paizei se ANNEX B?

(Shmeiwsh: To microcom exei epilogh Auto detect gia to ANNEX kai otan tou epeleksa ANNEX A DEN epaize!!!)

 

 

An exei kaneis idea tou ti paizei einai h basikh mou aporia...kai afou perasw to neo firmware tou wag200G tha epanelthw gia na rwtisw giati den sygxronizei...

 

Eyxaristw ek twn proterwn!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

miso leptaki.esi ti grammi exeis pstn annex a i isdn annex b?to microcom tha pexei giati ine kai annex a kai annex b .to linksys ama einai annex a pezei mono se annex a kai den mporeis na allaxeis to firmware oso xero.gia annex b einai allo router

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H grammi einai pstn opws proanefera...Xwris netmod, xwris tipota paizei MONO se ANNEX B.Ti ginetai???

 

Kai giati den sygxronizei me to linksys (ANNEX A)? Kserete an yparxei asymbatotita me th Vivodi?

[shm.: me to linksys sygxronise MONO mia fora gia 2 lepta ki apo tote tipota...]

 

Einai entelws trelo to kserw!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ego sikono ta xeria psila .exo setarei para pola linksys kai para pola wag200 kai ola edinan ip xoris provlima kai to annex a epeze se pstn kai to annex b epeze se isdn.tora ti exete kanei eseis oi 2 makari na xera.to microcom balto karfota annex a kai me auto tha pexei.an to exeis sto automato isos na grafei oti einai annex b alla einai apenergopoiimeno.to linksys balto karfota g.dmt protokolo kai logika tha pexei.kai kane kai to last firmware update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...