Προς το περιεχόμενο

Αγορα Pda?


electroasd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα προβω στην αγορα ενος καινουργιου Pda. Συγκεκριμενα το ΜΙΟ Ρ350(δοκιμασμενο και φτηνο). Θα το παρω σκετη συσκευη , αλλα θελω να το χρησιμοποιησω σαν GPS. Επειδη θελει κ ο πατερας μου να αγορασει ενα GPS , σκεφτηκα να παρουμε 2 ΜΙΟ και να αγορασουμε απο την NGI το Destinator. Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι εαν μπορω να αγορασω 1 destintor και να το εγκαταστησω και στα 2 Pda??? Και εαν γινεται αυτο , μεχρι ποσες ενεργοποιησεις μπορω να κανω? Αυτο το λεω επειδη , πες π.χ. οτι μου πεφτει και μου σπαει το Pda και παω και αγορασω αλλο , θα μπορω να το ξαναεγκαταστησω ή θα πρεπει να ξαναπληρωσω 149€?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια επειδη , δεν ειδα να απανταει κανενας , θα δωσω εγω την απαντηση , για την περιπτωση που θελει καποιος να μαθει , μιας και που τα εμαθα απο την NGI. Η καθε αδεια χρησης στοιχιζει 50? επειπλεον της κανονικης τιμης. Δηλαδη , 150?50?=200? για 2 αδεις χρησεις. Στην περιπτωση που αλλαξεις pda , η NGI σε καλυπτει πληρως , δινοντας σου καινουργιους κωδικους. Αυτα τα ολιγα. Εν αναμονη τωρα στην αγορα του pda......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειμαι πολυ προβληματισμενος..... Μου ειπε καποιος οτι το MIO , δεν ειναι καθολου καλο μηχανακι και οτι με το destinator θα εχει πολυ αργη ανταποκριση. Το εχει παρει κανεις? Εχει μενει ευχαριστημενος ή εχει προβληματα. Αν ξερει καποιος κατι καλυτερο , με λογικα χρηματα ας το προτεινει... Μην παω και πληρωσω τζαμπα χρηματα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...