Προς το περιεχόμενο

Tei Aytoματισμου Πειραιασ


skiaxtro7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω περασα περυση στο ηλεκτρονικης αλλα ξαναδινω φετος (στην αρχη με στοχο το πληροφορικης αλλα τωρα πια για το αυτοματισμου)...οταν περυση εψαχνα για σχολη μου ειχαν πει οτι η ηλεκτρονικη εχει μεγαλη σχεση με υπολογιστες και καμια σχεση με την ηλεκτρολογια...φετος απο παιδι που εχει τελιωσει τη σχολη εμαθα οτι εχει πιο πολυ σχεση με τη τηλεωραση και το ψηγειο και το κλιματιστικο παρα με τους υπολογιστες.Γιαυτο μπορει καπιος που να εχει τελειωσει το αυτοματισμου ή να ειναι εκει να μας πει με τι ακριβως ασχωλειτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

wtf? πoια ηλεκτρονική έχει τελειώσει την "αθηνών"?

η ηλεκτρονική έχει 3 κλάδους ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΗΛΕΚ/ΝΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ / ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ / ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ

 

με τους 2 τελευταίους κλάδους ο ένας να είναι πολύ μέσα στο κόσμο τον υπολογιστών και ο άλλος να είναι ο κόσμος τον υπολογιστών....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

wtf? πια ηλεκτρονική έχει τελειώσει την "αθηνών"?

η ηλεκτρονική έχει 3 κλάδους ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΗΛΕΚ/ΝΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ / ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ / ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ

 

με τους 2 τελευταίους κλάδους ο ένας να είναι πολύ μέσα στο κόσμο τον υπολογιστών και ο άλλος να είναι ο κόσμος τον υπολογιστών....

 

ναι αθηνων φιλε αλλα επειδη δε το ξερω πολυ καλα το παιδι δε ξερω πιον κλαδο εχει τελειωσει...μπορεις να μου πεις τπτ παραπανω,γιατι με ενθαρηνες με αυτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φετος απο παιδι που εχει τελιωσει τη σχολη εμαθα οτι εχει πιο πολυ σχεση με τη τηλεωραση και το ψηγειο και το κλιματιστικο παρα με τους υπολογιστες

 

Καλά μιλάμε για πολύ λαλάκα.Ναι ρε φίλε πλέον χρησιμοποιούνται ψηφιακά κυκλώματα και σε ραδιόφωνα και σε ψυγεία και σε τηλεοράσεις αλλά με την ίδια λογική και η java ξεκίνησε για φούρνους μικροκυμάτων.

 

Από ότι έχω καταλάβει απο παιδιά που είναι εκεί παίζει να είναι το πιο δύσκολο τει της Ελλάδας.

 

Αυτό ξαναπέστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο δύσκολο;;; Δε θα το έλεγα! Το πιο στριφνό, σίγουρα! Εάν μπορείς να ανέβεις βαθμολογία κοίτα για ΤΕΙ Αθήνας, μπορεί να μην είναι τόσο γνωστό (λόγω παλαιότητας φυσικά), αλλά οι καθηγητές είναι νεώτεροι κ περισσότερο "ανοιχτόμυαλοι". Για να τελειώσεις οποιαδήποτε σχολή του ΣΤΕΦ Πειραιά, θα φτύσεις αίμα, πολλές φορές, άδικα κιόλας! Αυτά από 5-ετή εμπειρία εκεί μέσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο δύσκολο;;; Δε θα το έλεγα! Το πιο στριφνό, σίγουρα! Εάν μπορείς να ανέβεις βαθμολογία κοίτα για ΤΕΙ Αθήνας, μπορεί να μην είναι τόσο γνωστό (λόγω παλαιότητας φυσικά), αλλά οι καθηγητές είναι νεώτεροι κ περισσότερο "ανοιχτόμυαλοι". Για να τελειώσεις οποιαδήποτε σχολή του ΣΤΕΦ Πειραιά, θα φτύσεις αίμα, πολλές φορές, άδικα κιόλας! Αυτά από 5-ετή εμπειρία εκεί μέσα...

 

Κι εμείς ΣΤΕΦ Θεσσαλονίκης τμήμα πληροφορικής δεν πάμε καθόλου πίσω.....:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αθηνων φιλε αλλα επειδη δε το ξερω πολυ καλα το παιδι δε ξερω πιον κλαδο εχει τελειωσει...μπορεις να μου πεις τπτ παραπανω,γιατι με ενθαρηνες με αυτα...

 

Οκ κι εγω κωτσόβολο..

 

 

ΣΤΕΦ ΑΘΗΝΩΝ UBER ρε

 

5 χρονια and counting

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...