Προς το περιεχόμενο

Πτυχιακές


iNfErNeR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και δεν μπορώ να φανταστώ πιο πληκτρολόγιο στο κόσμο δεν έχει ελληνικούς ή κινέζικους χαρακτήρες (μιας και δεν είναι θέμα κατασκευής), και μόνο ότι ψάχνεις έτοιμη εργασία για να παραδώσεις inferner, δεν σε κατατάσει σίγουρα στους έξυπνους ανθρώπους.

Και εν πάσει περιπτώσει την άποψή μου για το θέμα έγραψα, αντιθέτως με τον antreaslam που πετάγεται συνεχώς σαν κλανιά εκεί που γράφω για να μην γράψει και τίποτα σοβαρό στο τέλος-τέλος. Antrea υπάρχουν και τα prive μυνήματα αν θέλεις να τα φτιάξουμε.

Εξάλλου δεν πιστεύω ότι έχουμε υπογράψει κανένα καταστατικό στο οποίο να υποχρεωνόμαστε σε κάθε είδους βοήθεια, εκτός αυτού βέβαια οι "δημόσιες συζητήσεις" γι' αυτό λέγονται έτσι. Αν ήθελες να διαβάζεις πράγματα που να σου χαϊδεύουν τα μάτια ή να διαβάσεις συγκεκριμένα και προκαθορισμένα πράγματα, υπάρχουν κι άλλοι τρόποι. Τα βιβλία ας πούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν μπορώ να φανταστώ πιο πληκτρολόγιο στο κόσμο δεν έχει ελληνικούς ή κινέζικους χαρακτήρες (μιας και δεν είναι θέμα κατασκευής), και μόνο ότι ψάχνεις έτοιμη εργασία για να παραδώσεις inferner, δεν σε κατατάσει σίγουρα στους έξυπνους ανθρώπους.

Και εν πάσει περιπτώσει την άποψή μου για το θέμα έγραψα, αντιθέτως με τον antreaslam που πετάγεται συνεχώς σαν κλανιά εκεί που γράφω για να μην γράψει και τίποτα σοβαρό στο τέλος-τέλος. Antrea υπάρχουν και τα prive μυνήματα αν θέλεις να τα φτιάξουμε.

Εξάλλου δεν πιστεύω ότι έχουμε υπογράψει κανένα καταστατικό στο οποίο να υποχρεωνόμαστε σε κάθε είδους βοήθεια, εκτός αυτού βέβαια οι "δημόσιες συζητήσεις" γι' αυτό λέγονται έτσι. Αν ήθελες να διαβάζεις πράγματα που να σου χαϊδεύουν τα μάτια ή να διαβάσεις συγκεκριμένα και προκαθορισμένα πράγματα, υπάρχουν κι άλλοι τρόποι. Τα βιβλία ας πούμε.

δε θα σου κανω τη χάρη να πέσω στο επίπεδό σου,να πάμε σε άλλο ένα flame,και να κλειδωθεί άλλο ένα θέμα!

φοβάμαι να τα φτιάξω μαζί σου , γιατί είσαι -κατά δηλωσή σου-,τέρας-θηρίο...

επίσης,αν αισθάνεσαι ότι κάποιος πετάγεται σαν κλανιά, πιθανότατα να έχεις κάποιο πρόβλημα,μιας που αυτό το θέμα το έχω λύσει προ πολλού εγώ....

anyway,keep up your good work , aigeas...

 

(τη γνώμη μου στο παληκάρι την είπα πιο πριν)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ από την άλλη μεριά έχω μία 'ασχετη απορία: όποιος μπαίνει στον κόπο να σχολιάσει την ορθογραφία των άλλων, δεν θα πρεπε, αν μη τι άλλο, να προσέχει λιγάκι τη δική του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν μπορώ να φανταστώ πιο πληκτρολόγιο στο κόσμο δεν έχει ελληνικούς ή κινέζικους χαρακτήρες (μιας και δεν είναι θέμα κατασκευής),

 

Ναι όντως δεν είναι θέμα κατασκευής αλλά το alt+tab στα αγγλικά πανεπιστήμια δεν κάνει εναλλαγή σε ελληνικά, ούτε έχεις access στο control panel για να προσθέσεις την γλώσσα από μόνος σου... Alright Smartass?

 

Επί τις ουσίας, καλύτερα να κάνεις fail το μάθημα και να το ξαναδώσεις παρά να σε πιάσουνε για plagiarism. Στην αγγλία δεν παίζουνε με κάτι τέτοια.

 

Good Luck Though

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...