Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κανονικο πακετο ειναι και αν σε καλυπτουν επιλεγεις 6αρα ή 24αρα.

μεσα εχει και το μοντεμακι ενα jetspeed 520.

Χθες το παρελαβα

Μιλησα μαζι τους και ειναι οκ η παραγγελεια ,μου ειπαν οτι μερικες φορες το συστημα δεν στελνει εμαιλ και θα το κοιταξουν.

Παραλαβη μου ειπαν τη δευτερα.

Επειδη η αλλη συνδεση που εχω ειναι double play της HOL και εκαναν ενα μηνα να το συνδεσουν ,σε αυτη που ειναι μονο internet παιζει για λιγοτερο χρονο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

μπα τον ιδιο χρονο θελουν αν μιλαμε για καλυψη απο ιδιοκτητο, αν μιλαμε μεσω οτε τοτε 15 μερουλες περιπου.

Τωρα λογο εποχης καταλαβαινεις τα πραματα ισως αργησουν αρκετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω ότι εδώ δεν ζητάμε εμείς το τι θέλουμε αλλά μόνο ανακοινώνουμε τις προσφορές που βρήκαμε. Ωστόσο, δυσκολεύομαι να βοηθήσω φίλο που με βάση τα όσα έχουν γραφτεί έψαξε για DSLR και δεν βρίσκει πουθενά προσφορά.

Συγκεκριμένα είχε κάπου αναφερθεί για NIKON D-40 (SATURN). Πάει στο Γέρακα και δεν βρίσκει...

Πάει στο MediaMarket για την Pentax (K100 νομίζω) τα ίδια...

 

Παρακαλώ αν κάποιος φίλος ξέρει να παίζει ακόμα κάπου φτηνή dslr από τις προσφορές που είχαμε δει τον τελευταίο μήνα, ας ρίξει εδώ ένα ποστ ως προσφορά που βρήκε μιάς και μπορεί και άλλοι να ενδιαφέρονται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μας δουλεύει το eshop? τι θέλει δηλαδή να μας πει, ότι εκτός προσφοράς η 2043NW είναι ακριβότερη από την 2053BW? Σχεδόν στην τιμή της τη δίνουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδία μπορείτε να μου δωσέτε λινκ για την σελίδα με τις προσφόρες του oteshop και του cosmote shop .Γιατί δεν μπορώ να βρω τίποτα ,αναφέρομαι φυσικά στα λινκ ποιυ είχε δώσει ένας φίλος νώριτερα στο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια πολύ καλή προσφορά παίζει αυτό τον καιρό στο Carrefourσ στα 599 ευρώ. Το είδα απο κοντά και είναι πράγματι πολύ καλό με μοναδικό ενδoιασμό την ποιότητα κατασκευής των πλαστικών. Ενώ σχεδιαστικά φαίνονται να είναι ακριβώς τα ίδια με τα παλιά thinkpad, παρόλο αυτά η ποιότητα τους είναι αισθητά χειρότερη. Κατα τ' άλλα φαίνεται να έχει διατηρηθεί το σύστημα ψύξης και η γενικότερη φιλοσοφία κατασκευής της IBM, καθότι το μηχάνημα ήταν ψυγείο. H καρτούλα που φοράει είναι περίπου ίδια με την Nvidia 7600 που σημαίνει ότι θα μπορείτε να παίζετε αρκετά παιχνιδάκια, από εξοπλισμό δεν λείπει σχεδόν τίποτα...οπότε νομίζω ότι τα αξίζει τα λεφτά του με το παραπάνω.

 

IBM Thinkpad R61

 

Μοντέλο : LENOVO R61 - 8919WB5

Οθόνη : Μέγεθος Οθόνης: 15.4", Τύπος Οθόνης :WXGA

Λειτουργικό Σύστημα : Windows Vista Home

Επεξεργαστής : Τύπος Επεξεργαστή:Intel Core 2 Duo, Μοντέλο Επεξεργαστή:T8100, Συχνότητα Επεξεργαστή:2.10 Ghz

Μνήμη : 2048 MB DDR2 PC2-5300 667MHz

Κάρτα Γραφικών : Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών:Nvidia, Chipset Κάρτας Γραφικών :QUADRO NVS 140M, Μνήμη Κάρτας Γραφικών:128 MB

Σκληρός Δίσκος : Τύπος Σκληρών Δίσκων:SATA, Συνολική Χωρητικότητα:250 GB, Ταχύτητα Σκληρών Δίσκων :5400 Rpm

Οπτικός Δίσκος : DVD+/-RW DualLayer

Συνδεσιμότητα : Ethernet :Gigabit Ethernet, Τύπος Ασύρματης Δικτύωσης:Intel PRO/Wireless 802.11 a/b/g, Bluetooth :Ναί, Webcam:Ναί , fingerprint reader: Ναι

Βάρος : 2.5 kg

Μπαταρία : 6 Cell Li-ion

Εγγύηση : 3 έτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PER.905657.jpg

 

Πολύ ισχυρός φορητός υπολογιστής Full HD με μονάδα Blu-ray Disc (ανάγνωσης/εγγραφής) για την προβολή ταινιών HD και δημιουργία περιεχομένου HD. Ευρεία οθόνη 17.0'' X-black LCD, με διπλή λυχνία για προβολή ταινιών και κάρτα γραφικών GeForce 8400GT, ενσωματωμένη κάμερα και μικρόφωνο.

Απολαύστε εκπληκτικές επιδόσεις στο νέο σύγχρονο περιβάλλον εργασίας που προσφέρουν τα Windows Vista Premium, με υψηλή ασφάλεια, σταθερότητα και το νέο εντυπωσιακό interface Aero.

 

# Οθόνη: 17'' TFT WXGA+ 1440x900, X-black με τεχνολογία διπλής λυχνίας.

# Επεξεργαστής: Intel Core 2 Duo T9300 ( 2,5GHz, 800MHz FSB, Intel 965PM Express Chipset, L2 Cache memory 6144Kb).

# Μνήμη: 2x 2048MB DDR2 667MHz (Στην περίπτωση των 4GB, ένα τμήμα της μνήμης συστήματος άνω των 3 GB ενδέχεται να μην είναι διαθέσιμο στο λειτουργικό σύστημα).

# Σκληρός Δίσκος: 500GB (2x 250) 5400rpm Serial ATA.

# Οπτικός Δίσκος: Μονάδα Blu-ray Disc: μονάδα BD-R/-RE/-ROM/ DVD+-RW/+-R DL/RAM.

Εγγραφή: CD-R x8, CD-RW x8, DVD-R DL x2, DVD-R x8, DVD-RW x4, DVD+R DL x2,4, DVD+R x8, DVD+RW x4, DVD-RAM x5, BD-Rx2, BD-RE x2, BD-R DL x1, BD-RE DL x1.

Ανάγνωση: CD x24, CD-R x24, CD-RW x24, DVD x8, DVD-R DL x6, DVD-R x8, DVD-RW x6, DVD+R DL x8, DVD+R x8, DVD+RW x8, DVD-RAM x5, BD-ROM x2, BD-Rx2, BD-RE x2, BD-RE DL x1.6, BD-R DL x1.6.

# Οδηγός δισκέτας: Δεν περιλαμβάνεται.

# Κάρτα γραφικών: NVIDIA GeForce 8600M GT με 256MB μνήμη.

# Ενσύρματη επικοινωνία: modem V.90 (V.92 ready), Ethernet LAN 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T.

# Ασύρματη επικοινωνία: Wireless LAN (802.11a/b/g/Draft n), Βluetooth 2.0 + EDR.

# Διασυνδέσεις: 1x IEEE1394, 1x Memory Stick Slot(Duo/Pro), 1x SD Slot, Υποδοχή μικροφώνου, 1x RJ-11 (μόντεμ), 1x RJ-45 (δίκτυο), 3x USB 2.0, 1x VGA, 1x S-Video + HDMI, 1x Υποδοχή ακουστικών/ηχείων και οπτική μονάδα SPDI/F.

# Θέσεις επέκτασης: 1x Express Card Slot 34 και 54mm, 1x κάρτα PCMCIA τύπου I ή II.

# Πολυμέσα: 2 ενσωματωμένα στερεοφωνικα ηχεία.

# Ειδικά Χαρακτηριστικά: Ενσωματωμένη κάμερα 'Motion Eye' 1.3Mp SXGA (1280x1024), 30fps, Κουμπί λειτουργίας, διακόπτης ασύρματου LAN, πλήκτρα συντόμευσης (S1 & S2), σίγαση, έλεγχος έντασης ήχου και κουμπιά AV.

# Διαστάσεις (W x D x H): 416 x 299.5 x 33.5 mm.

# Βάρος: 3,8 κιλά (με την παρεχόμενη μπαταρία και μονάδα δίσκου).

# Τύπος μπαταρίας: Li-Ion battery (VGP-BPS9B).

# Λογισμικό: Windows Vista Premium.

# Εγγύηση: 2 έτη.

 

 

Το τσίμπησα 1099 EURO από saturn ...

Για πείτε γνώμες...

Σε αλλα καταστήματα το είδα και μέχρι 1700 EURO....

και αν ξέρει κανεις αν παίρνει XP???

Καλες γιορτές σε όλους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω ότι εδώ δεν ζητάμε εμείς το τι θέλουμε αλλά μόνο ανακοινώνουμε τις προσφορές που βρήκαμε. Ωστόσο, δυσκολεύομαι να βοηθήσω φίλο που με βάση τα όσα έχουν γραφτεί έψαξε για DSLR και δεν βρίσκει πουθενά προσφορά.

Συγκεκριμένα είχε κάπου αναφερθεί για NIKON D-40 (SATURN). Πάει στο Γέρακα και δεν βρίσκει...

Πάει στο MediaMarket για την Pentax (K100 νομίζω) τα ίδια...

 

Παρακαλώ αν κάποιος φίλος ξέρει να παίζει ακόμα κάπου φτηνή dslr από τις προσφορές που είχαμε δει τον τελευταίο μήνα, ας ρίξει εδώ ένα ποστ ως προσφορά που βρήκε μιάς και μπορεί και άλλοι να ενδιαφέρονται!

 

Δεν νομίζω ν' αξίζει να αγοράσει κάποιος τις "προσφορές" σε dslr που βγάζουν τα Saturn-Markt κλπ. Είναι πολύ ξεπερασμένα τεχνολογικά μοντέλα και ούτε τόσο φθηνές όσο νομίζουμε.

Δώσε λίγα ευρώπουλα παραπάνω (+50?) και πήγαινε καλύτερα για κάτι φρέσκο όπως Sony A200

http://www.skroutz.gr/s/46081/Sony-DSLR-A200K-Kit.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...