Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η προσφορα παντως του κοτσοβολου για την Toshiba fullhd ηταν αρκετα καλη, ενας φθηνος τροπος να βλεπεις ταινιες HD, αν εψαχνα αυτην την στιγμη για Tv σιγουρα θα το κυνηγούσα!

 

Για ποια προσφορα μιλας φιλε μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Για ποια προσφορα μιλας φιλε μου?

 

Την αφαιρεσαν απο το Site τους τελικα.

Για οθονη Full HD Toshiba 32αρα ηταν και οπως ειναι λογικο ορμηξαν ολοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μάλλον θα είσαι από τους άτυχος γιατί εγώ έχω 2 λαπτοπ Toshiba και το 1 το μόνο που μου έπαθε είναι ότι κάηκε το τροφοδοτικό αλλά λογικό είναι αφου δουλεύει επί 10 μήνες σερί χωρίς να κλείσει ποτέ και το 2 λαπτοπ μου χάλασε η οθόνη αλλά το έστειλα στην ideal είναι η επίσημη αντιπροσωπεία της Toshiba στην Ελλάδα δίπλα στα jumbo κολωνού και μου το έφτιαξαν μέσα σε 4 μέρες εντελώς δωρεάν(2 Χρονια εγγυηση βλεπεις) μεχρι και σπίτι μου το έφεραν πάντα εντελώς δωρεάν.

Αλλά ξανατονίζω ότι τα λαπτοπ που έχω εγώ δουλεύουν ασταμάτητα για πολλούς μήνες και είναι λογικό να πάθουν κάτι.

Πάντως για εμένα η Toshiba στα λαπτοπ είναι κορυφαία εταιρία και αυτό στο λέει ένα άτομο που από τα χέρια του έχουν περάσει μάρκες όπως Sony, hp, acer,Fujitsu Siemens κ.τ.λ.

 

Τώρα όσο αφορά την περίπτωση σου περί του e-shop μιας και λένε ότι αν παρουσιάσει κάτι σε 15 μέρες γίνεται επιστροφή χρημάτων πρέπει να πας και να το απαιτήσεις αλλιώς δεν βγάζεις άκρη με αυτούς.

 

Δεν έγραψα για laptops αλλά για τηλεοράσεις!

Άλλη εταιρεία αντιπροσωπεύει τα laptops και άλλη τις TV. Στη δεύτερη περίπτωση μιλάμε για άστα να πάνε!

 

Για το MSI EX-300 μάλλον δεν θα κάνω κάτι! Άλλωστε μόνο στο μπλε και το πράσινο φόντο φαίνεται αμιδρά το πιξελάκι! Στο άσπρο που κυρίως θα χρησιμοποιώ λόγω word & browser δεν φαίνεται κάτι! Θα δοκιμάσω και με το udpixel και αν γίνει κάτι βλέπουμε...στην τελική έχει και αντιπροσωπεια εδώ, αν είναι θα απευθυνθώ εκεί!

Το ότι μου λένε μ@λακίες πάντως στο eshop είναι σαφές αλλά ας όψεται οτι δεν έχω χρόνο για πέρα δώθε.... το μηχανάκι κατά τα άλλα είναι super και σε τρελή τιμούλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις γυρισα απο Multirama Χαλανδριου. Philips 32 333euro & LG Plasma 42 479!!! περιττο να σας πω οτι έφυγαν όλες, όσο ήμουν εκεί μέτρησα τουλάχιστον 30 άτομα να πέρνουν! είχε και desktop core 2 duo με 399! Απο βδομάδα είπαν οτι θα τινάξουν την αγορά στον αέρα με 15 notebooks! Ayta!

***αυτόματη ένωση μηνυμάτων***

Φίλε μάλλον θα είσαι από τους άτυχος γιατί εγώ έχω 2 λαπτοπ Toshiba και το 1 το μόνο που μου έπαθε είναι ότι κάηκε το τροφοδοτικό αλλά λογικό είναι αφου δουλεύει επί 10 μήνες σερί χωρίς να κλείσει ποτέ και το 2 λαπτοπ μου χάλασε η οθόνη αλλά το έστειλα στην ideal είναι η επίσημη αντιπροσωπεία της Toshiba στην Ελλάδα δίπλα στα jumbo κολωνού και μου το έφτιαξαν μέσα σε 4 μέρες εντελώς δωρεάν(2 Χρονια εγγυηση βλεπεις) μεχρι και σπίτι μου το έφεραν πάντα εντελώς δωρεάν.

Αλλά ξανατονίζω ότι τα λαπτοπ που έχω εγώ δουλεύουν ασταμάτητα για πολλούς μήνες και είναι λογικό να πάθουν κάτι.

Πάντως για εμένα η Toshiba στα λαπτοπ είναι κορυφαία εταιρία και αυτό στο λέει ένα άτομο που από τα χέρια του έχουν περάσει μάρκες όπως Sony, hp, acer,Fujitsu Siemens κ.τ.λ.

 

Τώρα όσο αφορά την περίπτωση σου περί του e-shop μιας και λένε ότι αν παρουσιάσει κάτι σε 15 μέρες γίνεται επιστροφή χρημάτων πρέπει να πας και να το απαιτήσεις αλλιώς δεν βγάζεις άκρη με αυτούς.

 

 

Πως κάνεις αρνητική αξιολόγηση σε ένα μαγαζί που είναι στο skroutz?

 

Πας πάνω πάνω στην σελίδα του skroutz.gr διαλέγεις το κατάστημα που θες να κράξεις και τους τα χώνεις κανονικά! πιστεψέ με τουσ καίει τρελα η αρνητική του skroutz!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει γίνει λάθος, η πρώτη (η φθηνότερη) είναι αυτή, κάπως παλιά και κάπως ακριβή πλέον, ενώ η δέυτερη είναι αυτή. Οι μηχανέσ δεν είναι ίδιες, δεν ξέρω αν έκανε το σκρουτζ μ***** ή το κατάστημα τσατσιά για να εμφανιστεί η μηχανή στο σκροθτζ σαν "φθηνή" και να την σπρώξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφορα λαπτοπ Fujitsu-Siemens σε Κωτσοβολο, Τιμή: 499

Τύπος Επεξεργαστή : INTEL CORE 2 DUO T5850

Λειτουργικό Σύστημα : Αυθεντικά Windows Vista Home Basic Greek

Ταχύτητα Επεξεργαστη σε Ghz : 2.16 GHz

Τύπος Μνήμης : DDR2

Μνήμη σε MB: 2048

Χωρητικότητα HDD: 250GB

http://www.skroutz.gr/s/54701/Fujitsu-Siemens-Esprimo-Mobile-V5535-T5850.html

(τα λεφτα αυτα οτι καλυτερο)

 

 

Επισης HP Pavilion dv5-1130EV στα 799ευρω:

http://www.skroutz.gr/s/63914/HP-Pavilion-dv5-1130EV.html?keyphrase=pavilion+dv5+1130

 

(πολυ δυνατο λαπτοπ κατα τη γνωμη μου, εχει και blue-ray)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω ειδα σε σπιτια να εχουν αφησει φυλλαδιο saturn καινουριο...δεν πηρα ομως. αν το εχει καποιος φιλος ας μας πει :)

 

http://www.saturn.com.gr/pdf/saturn_catalogue_geraka.php

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.mediamarkt.gr/customers/Peristeri.pdf

 

αυτο απο εμενα που μου ηρθε. 0 εις το πηλικον...ακου εκει ΕΚΘΕΣΙΑΚΑ προιοντα! και οι και καλα προηγουμενες τιμες που εχουν γι αυτα για να δειξουν μεγαλη μειωση τιμης...απλα ειναι απο αλλο πλανητη! εκτος αν εχει 999 ευρω 42αρα Lg με αντιθεση 10000:1 και φωτεινοτητα 500!! και 499 ευρω 32αρα με 8000:1 και 500 παλι! ουστ!!!!

 

ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΧΘΕΣΙΝΟΙ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...