Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με laptop HP XE3 CEL 700


nliokal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδώ και μερικούς μήνες έχω αγοράσει ένα HP laptop

και συγκεκριμένα το XE3 με celeron 700 MHz. Σε

γενικές γραμμές τα πράγματα είναι καλά αλλά το

πρόβλημα είναι ότι σε τυχαίες τελείως στιγμές

κολλάει τελείως και θέλει restart για να δουλέψει.<p>Τα κολλήματα είναι τελείως τυχαία και πολλές φορές κολλάει όταν μόλις έχει μπουτάρει ή κατά την εγκατάσταση κάποιου προγράμματος από CD. <p>Προσπάθησα να βρω τι φταίει (κάποιο πρόγραμμα, configuration ή άλλη αιτία) αλλά πραγματικά συμβαίνει τελείως κατά τύχη.<p>Το λειτουργικό είναι τα WIN 98 SE από τον κατασκευαστή. Το ίδιο λειτουργικό έχω και στο desktop Pc μου χωρίς κανένα πρόβλημα.<p>Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι η υπερθέρμανση.

Μια λύση είναι βέβαια η αντιπροσωπία (μια και είναι ακόμα στην εγγύηση) αλλά το πρόβλημα είναι ότι το έχω μαζί μου στην Αγγλία αντί desktop και δεν μπορώ να το αφήσω ούτε για μια μέρα).<p>Υπάρχει κανείς με το ίδιο πρόβλημα; Καμιά ιδέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

prin apo ligo kairo agorasame sto spiti enan antistoixo me celeron 850..malista apo thn prwth mera opws eixe win98 to psilotalaipwrhsa kai tou perasa XP!..mexri stigmhs kanena provlhma!<p>elenkse to site ths HP gia update ...h checkare to support mhpws yparxei kapoio fix...

an den katafereis tipota!Sou proteinw amesa na to pas se eksousiodothmeno texniko ths HP opou kai na eisai sto UK...Genika fhmizonte gia grhgoro kai swsto service ...apo thn allh vevaia..na eisai sigouros oti den sou dhmiourgei to prob kapoio allo software pou exeis egkatasthsei extra sto laptop h kapoio conflict me perifereiakh syskeuh!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...