Προς το περιεχόμενο

Το applestore στη θεσσαλονικη εκλεισε???


TheGlobber

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περασα το πρωι και ηταν τα ρολα κατεβασμενα. Να πηραν απο τη παρασκευη 4ημερο λογω πρωτομαγιας δε το κοβω. Καταρχην ειναι εξουσιοδοτημενος αντιπροσωπος της εταιρειας η οχι? Κατα δευτερον, μπορω να παρω με την ιδια τιμη apple macbook pro απο καποιο αλλο καταστημα?

 

Ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εννοείς το κατάστημα στην Αγγελάκη, νομίζω ότι είναι απλώς demo store και ότι αν θες να αγοράσεις σε παραπέμπουν στο σάιτ της rainbow. Τώρα αν ενδιαφέρεσαι για άλλα μαγαζιά μπορείς να ρίξεις μια ματιά εδώ:

http://www.thesmac.gr/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=201&forum=26

Από τιμές υπάρχουν πράγματι διακυμάνσεις (μέχρι 100-150 ευρώ μάλιστα). Αυτό που ξέρω σίγουρα είναι ότι οι τιμές της Elite Computers -που είναι Apple Authorized Service Provider- είναι ίδιες μ'αυτές που αναγράφονται στο applestore.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το applestore της αγγελάκη είναι της Elite και άμα ρωτήσεις για την παραλαβή μετά από παραγγελία, σε στέλνουν ναβαρίνου στα γραφεία της Elite. A, το συγκεκριμένο applestore δουλεύει 10:00 - 15:00 κάθε μέρα και καμιά δυό ώρες τα απογεύματα που είναι ανοιχτή η αγορά, δεν θυμαμαι ακριβώς για το απογευμα. Οπότε πρίν τις 10 --> closed.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα πηρα τηλ. στην rainbow για να μαθω τι εγινε με τιν παραγγελια μου και μετα απο 4 τηλεφωνα βρηκα μια τηλεφωνητρια που μου ειπε οτι σημερα ελειπε ο υπευθυνος των παραγγελιων !! Τελικα ηταν αργια σημερα η οχι ? ειλικρινα αν δεν ηταν η φοιτητικη εκπτωση θα το επερνα απο αλλου !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@TheGlobber: ξέρω ότι και τα Multirama έχουν αποκλειστική συνεργασία με την Rainbow για την διάθεση Apple υπολογιστών (φορητών και σταθερών). Δεν έχω ιδέα από τιμές κτλ, αλλά δεν χάνεις τίποτα να κάνεις ένα τηλ (αύριο).

 

(Σας παρακαλώ, δεν θέλω το post μου να γίνει αφορμή για να αρχίσει "πόλεμος" με αντιπαραθέσεις εμπειριών από τα Multirama ή/και από άλλα καταστήματα του χώρου. Εγώ απλά το ανέφερα ως εναλλακτική πηγή πληροφόρησης/αγοράς, δεν είναι ανάγκη να το μ@μήσουμε το topic του TheGlobber)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

wizzy μην στεναχωριέσαι καθόλου.

 

Αφού είμαι ακόμα εγώ και δεν μου έχουν κανει ban με τόσες φορές που έχω προτείνει το Multirama....... ;);)

 

Λέτε να τους ζητήσω κανένα bonus με τόσες φορές που έχω πει κάτι γι αυτούς??? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Applestore στην Αγγελάκη δεν έκλεισε απλά ήταν κλειστό την Δευτέρα (3ήμερο). Κάνει πωλήσεις κανονικά για αξεσουάρ και ότι άλλο υπάρχει στοκ.

To Σαββάτο ένας φίλος πήρε το AppleTV από κει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...