Προς το περιεχόμενο

Περίεργο πρόβλημα με εκτυπωτή (canon i550)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξαφνικά, ο υπολογιστής μου αλλά και το laptop (άρα από αυτό κατάλαβα ότι πρόκειται για πρόβλημα του εκτυπωτή και όχι του υπολογιστή) δεν βλέπουν τον εκτυπωτή μου (τον θεωρούν εκτός σύνδεσης)!

Αυτός φαίνεται να λειτουργεί κανονικά..αναμμένο λαμπάκι, η κεφαλή κουνιέται όταν ανοίγω το καπάκι. Σας έχει συμβεί ποτέ κάτι παρόμοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να τα τσεκαρης ολα και πρωτα απο ολα, απο αυτα που απεριγραφεις πρεπει να αλλαξεις το καλωδιο οπως επεισεις να ξαναελενξης τους ντριβερσ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dokimasa na ton ksanaegatastisw alla tpt...den ton vlepei. Oson afora tous drivers, ton sindesa kai sto laptop opou kai ekei douleue mia xara kai oute auto ton eide, ara den einai thema pisteuw software...

Tha dokimasw kai gia to kalwdio an kai de nomizw na iparxei provlima,afou sto idio kalwdio sindesa ena card reader (me voleuei na mi vgazw to kalwdio apo to pc, alla apo ti siskeui) kai douleue kanonika..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας Control Panel->Εκτυπωτές, βρίσκεις τον εκτυπωτή σου, κάνεις διπλό κλίκ και κοιτάς αν είναι τικαρισμένο το Χρήση εκτυπωτή χωρίς σύνδεση. Αν είναι φυσικά το ξετικάρεις...

Αυτό μου το κάνει εμένα κάθε φορά που πρώτα ανοίγω τον υπολογιστή και μετά τον εκτυπωτή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...