Προς το περιεχόμενο

Honda S2000 ή Οpel GT?


elias boltsis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
οδηγάς γαμάτα από τα 15 σου...μάλιστα!

ο μπαμπάς σου έδωσε το αμάξι και κατάλαβες κρατήματα...σιγουρα καλυτερο κρατημα θα εχει απο το ποδηλατο σου

και τελευταιο σε ποια εκθεση δουλευει ο μπαμπας σου να ξερουμε να μην παρουμε αμαξι που "δοκιμαζε τα κρατηματα του 15χρονος εφηβος με ενα κιλο ζελε και 45 σπυρακια ανα τετραγωνικο χιλιοστο προσωπου"...αντε φλωρακο τα κουβαδακια σου και σ'αλλη παραλια :evil:

εκθετης ηταν δεν δουλευε .και οταν λεω οδηγαρα δεν ψωνιζομαι απλος τα παω πολυ καλα . Και ετσι απο περιεργια ποτε κρατισες τιμονι αυτοκινητου στα χερια σου για πρωτη φορα ???
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ρε φιλε γιατι και εγω s2000 εχω μην κανεις καμια βλακεια και το δωσεις για να παρεις opel,αμαξι που εχει κοφτη στις 6000 δεν ειναι αμαξι,και μη τρελενεσαι με το GT,αποτυχια θα ειναι σε συμπεριφορα οπως και το Astra to OPC και το Vectra,αν βλεπεις topgear τα εχουν κατακραξει!Απο ποτε βγαζει και καλα αμαξια η Opel??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσοι ενδιαφέρονται για το gt...6 μήνες παράδοση και 10.000ευρώ προκαταβολή σαν καπάρο. Καμία παραγγελία δεν ακυρώνεται εφόσον ετοιμαστεί το αμάξι στην αμερική. Σέρβις και λοιπά βέβαια μην περιμένετε τίποτα το ιδιαίτερο ελλάδα. φανταστείτε ότι για το twintop στην ελλάδα δεν έχουν φέρει ακόμα κουκούλες σε καμία αντιπροσωπεία.Θα φέρουμε...Για την οροφή θέλει ειδικούς σε συγκεκριμένα συνεργεία.Εχω τραβήξει τα ζόρια.honda και πάλι honda. Η πούλα το και πάρε κανα ττ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρετε ότι δίνετε 37.000 ευρώ για ένα αυτοκίνητο που στην Αμερική με άλλα σήματα κάνει 15.000 ευρώ, έτσι;

 

Για το GT λες? Δεν νομίζω να είναι και τόσο φθηνό. Πάντως και το HondaS2000 γύρω στα 23.000 ευρώ κοστίζει στις ΗΠΑ.

 

Αλλά μην συγκρίνεις τα δικά μας δεδομένα με την Αμερική... εκεί ακόμη και ο πιο φτωχός έχει αυτοκίνητο Honda,Mitsubishi που για εμάς εδώ πέρα θεωρούνται ως ακριβά και πολυτελείας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσο πάει. Και στην Αμερική το αυτοκίνητο (και το καινούργιο) είναι το μόνο πράγμα για το οποίο κάνεις και παζάρια.

 

Στην Αμερική ο φτωχός έχει αμερικάνικο που αγόρασε 200 ευρώ.

 

Αυτό που θέλω να πω ότι πρόκειται για ένα rebadged αμερικάνικο αυτοκίνητο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nai alla to peransmeno sabato pou edixne mazda 6 ,vectra kai mondeo ti edixne telos pantos ena montelo tis ford ta stisane ka ta 3 kai to vectra ta ga*****se to mionektima tou oti eixe poli ipostrofi alla me klisto e.s.p.

 

Και η μονη λεξη που χαρακτηριζε το Vectra ξεκινουσε απο ΣΚΑ και τελειωνε σε ΤΑ οπως ειπε ενας παρουσιαστης της εκπομπης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Honda και παλι Honda!

 

Ομορφο, δυνατο, μουριδικο, σκυλι και γρηγορο!!! ειδικα οταν βλεπω καποια με αλλαγμενες τις εξατμισεις και εχουν βαλει δυο μπουκες κ ακουγεται τρελλα... τρελλαινομαι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...