Προς το περιεχόμενο

Need for Speed Pro Street


Jos3ph

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 483
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 χρονια "τακτοποιουσανε" το θεμα damage και το θεμα καπνος απο burnout και τετοια.

ειδικα στο θεμα καπνου, δεν εχετε ξαναδει καλυτερο, και full damage σε licenced cars δεν εχουμε ξαναδει γενικα.

(αυτα τα 2 στοιχεια νομιζω θα ανεβασουν και τις απαιτησεις σε h/w)

 

για τα υπολοιπα, θα δειξει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

full damage σε licenced cars δεν εχουμε ξαναδει γενικα.

(αυτα τα 2 στοιχεια νομιζω θα ανεβασουν και τις απαιτησεις σε h/w)

 

για τα υπολοιπα, θα δειξει...

 

Aυτο ειναι αληθεια, δυσκολα οι αυτοκινητοβιομηχανιες δεχοντουσαν να χαλασουν το image τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω παντως να ειναι λιγο πιο δυσκολο απο τα προηγουμενα και να μη βασιζεται μονο στο catch up για να σε ζορίσει...

 

Ειχα καταντησει με το ενα χερι να παιζω most wanted να εχω τσιγαρο στο στομα και με το άλλο χερι να γραφω μηνυμα στο κινητο(κλασσικος Ελληνας οδηγος :D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω παντως να ειναι λιγο πιο δυσκολο απο τα προηγουμενα και να μη βασιζεται μονο στο catch up για να σε ζορίσει...

 

καλα, εννοειται οτι αν παιζει σαν τα τελευταια θα ειναι χαμενος κοπος...

απλα ειναι αλλη ομαδα, αλλο project.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

As ελπισουμε λοιπον πως δεν θα ειναι σαν τα τελευταια και πιο συγκεκριμενα το carbon. Τα γραφικα (αν θα ειναι ετσι και δεν μας δουλεουνε) ειναι καταπλικτικα! Εχω παθει την πλακα μου! Ξερουμε ακριβως ημερομηνια κυκλοφοριας εδω στην Ελλαδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα ότι βγαίνει στις 30/10/2007 αλλά δεν ξέρω για Ελλάδα.Μα καλά σχεδόν 5 μήνες διαφίμιση?Περίεργο....Πάντως από ότι βλέπω,από γραφικά καλά τα πάει,ελπίζω να βελτίωσαν και καθόλου τον άθλιο ρεαλισμό....(Βλ. Στρίβω σε γωνία 90+ μοιρών με 320 Χλμ/Ωρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ΄ ότι βλέπω είμαι για νέο pc.Δεν θα την παλέψει με τίποτα η 9600 που έχω.Αν τα γραφικά είναι έτσι θα λέει πολύ.Αρκεί μόνο να μην γίνει σαν το Colin mac ray που έστριβες λίγο και γυρνούσε όλο το αυτοκίνητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...