Προς το περιεχόμενο

Provlhma me CDRW Plextor 24x10x40


UNPAIKTABLE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Xrhsimopoiw to Nero gia na grafw CD. Ta diskakia yposthrizoun taxythta 24x. Afto pou symvainei omws panta, se opoiadhpote eggrafh, einai oti: <p>to buffer level anevokatevainei synexeia.. me apotelesma ta CD na grafontai se 10 anti se 4 lepta. Enw vrisketai sto 97% kai ksekinaei na grafei, peftei mexri na ftasei to 4% peripou kai tote to Burn Proof to ektoksevei pali pshla, alla afto ksanapeftei.. kai ginetai afth h trampala synexeia. Ti pragmatika symvainei? kserei kaneis? <p>Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Den eimai sigouros alla mallon symbainei auto pou tha sou pw,epeidi exw kai egw Plex 16-10-40 kai xrisimopoiw to Nero 5.5.5.1.An auta pou les symbainoun stis on the fly eggrafes,diladi apo cd se cd,tote endexomena to cd-rom sou na min mporei na antapekselthei stis ipsiles taxitites eggrafis(24x) kai auto giati ta perissotera exoun read speed katw apo 24,asxeta me to ti lene.Episis mporei na ftaei to diskaki pou prospatheis na antigrapseis.Koita an einai katharo kai den exei gratzounies.Telos dokimase na antigrapseis ena full Cd(650Mb) sto skliro sou kai apo ekei sto Cd-Rw.Tote tha deis an ontos grafei se 4 lepta kathws o skliros diskos prosferei megalitero kai stathero transfer rate apo oti ta cd-rom.

Tha boithouse an aneferes ti marka-taxitita einai to cd-rom.

Sygnwmi gia ti makroskeli apantisi.Elpizw na boithisa.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to cdrom einai Creative 48x. Alla to exw vgalei kai xrhsimopoiw mono to Plextor. Afto me to buffer level symvainei oxi mono stis on the fly eggrafes / antigrafes, alla kai stis kanonikes. Eite aftes einai apo data sklhrou sto CD, eite apo MP3 / WAV se Audio-CD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<blockquote><font size="1" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">quote:</font><hr>Originally posted by UNPAIKTABLE:

<strong>Xrhsimopoiw to Nero gia na grafw CD. Ta diskakia yposthrizoun taxythta 24x. Afto pou symvainei omws panta, se opoiadhpote eggrafh, einai oti: <p>to buffer level anevokatevainei synexeia.. me apotelesma ta CD na grafontai se 10 anti se 4 lepta. Enw vrisketai sto 97% kai ksekinaei na grafei, peftei mexri na ftasei to 4% peripou kai tote to Burn Proof to ektoksevei pali pshla, alla afto ksanapeftei.. kai ginetai afth h trampala synexeia. Ti pragmatika symvainei? kserei kaneis? <p>Thanks</strong><hr></blockquote><p>File mou ehw k egw to 24/10/40, auto pou periegrapses to paratirisa stis arhes otan eiha energopoiimeno to DMA. Meta, diavazontas to help tou Nero (pou eprepe na copiarw egw ston skliro afou den egine me tin egatastasi), proteine tin apenergopoiisi tou DMA.<p>Apo tote den ehw paratirisei provlima, to buffer einai panta gemato - den ehw kanei on the fly eggrafi akoma!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mia idea rixnw, tsekare to firmware version tou plextor (apo to NERO, sto menou ekei poy dialegeis recorder, to leei katw katw)...<p>kalo tha einai na exeis ver 1.02 (an kai exei bgei proxtes h 1.03 kai douleyei mia xara)<p>epishs pare ayto

(ftp://ftp.adaptec.com/software_pc/aspi/aspichk.exe) kai tsekare oti exeis kainourgio version

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pws exeis sundemenes tis suskeues? einai to cdrw sto idio kalwdio me to disko? an nai dokimases na valeis to kathena mono tou? episis pisteuw pws to DMA xreiazetai na einai tsekarismeno gia kaluteres epidoseis...(ti chipset exeis? VIA? exeis valei 4-in-1 drivers?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Giati den allazeis to gamidi to Nero?

Bale to Easy CD Creator to platinum, apo tote pou to pire i Roxio egine gamato prog.

Kai emena mou ekaige POLLA CD me to kabourdistiri to Ricoh mou to 4x (aurio-me8aurio pairnw kai egw plex24).

Kati allo, exw dei kai exw akousei oti polla plextoria erxontai problimatika apo to ergostasio eite emfanizoun problimata meta apo ligo kairo...<p>Whatever kali sou tyxi kai kalo mou plextor...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lipon to provlima sou den afora mono to plextor alla genikotera tin katigoria ton 24x.. ego me TDK 24x eixa to idio provlima.. stis rithmisis tou nero evala buffer 80mb to megisto pou protini kai exei lithi kapos to provlima.. kanei liga sec parapano stin arxi gia na fortosi to buffer alla den stamataei sxedon katholou stin eggrafi.. to koulo pou den katalaveno eine giati eno diavazei to buffer den to ksanagrafei kai afinei na teliosi olo gia na ksanagemisei.. giati min mou peite oti IBM 75GXP diskos me U100 controller den exei diametagogi 3.400kb/s pou xriazete to recorder.. pantos paidia to TDK mexei enthusiasei.. pos mporei kai sta diskakia ton 100drx pou oute gia 16x den eine ftiaxmena na pianei 24x kai na ta grafei mia xara... bravo tou wink.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...