Προς το περιεχόμενο

Εντοπισμος αυτοκινητου και οχι μονο.


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλο.και πιστευω και σε καλη τιμη.παλιοτερα ειχα δει ενα παρομοιο αλλα με 600 ευρω..

 

βεβαια εγειρει και καποια ερωτηματα το κατα ποσο ειναι νομιμο.αν καποιος το βαλει στο αυτοκινητο της γυναικας του πχ για να την παρακολουθει,δεν ειναι παραβιαση ατομικων δικαιωματων και προσωπικων δεδομενων?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο.και πιστευω και σε καλη τιμη.παλιοτερα ειχα δει ενα παρομοιο αλλα με 600 ευρω..

 

βεβαια εγειρει και καποια ερωτηματα το κατα ποσο ειναι νομιμο.αν καποιος το βαλει στο αυτοκινητο της γυναικας του πχ για να την παρακολουθει,δεν ειναι παραβιαση ατομικων δικαιωματων και προσωπικων δεδομενων?????

 

 

Καθε παρανομη χρηση εχει τις εκαστοτε συνεπειες !!!!Αλλα μπορει να φανει χρησιμο και σε νομιμες δραστηριοτητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο.και πιστευω και σε καλη τιμη.παλιοτερα ειχα δει ενα παρομοιο αλλα με 600 ευρω..

 

βεβαια εγειρει και καποια ερωτηματα το κατα ποσο ειναι νομιμο.αν καποιος το βαλει στο αυτοκινητο της γυναικας του πχ για να την παρακολουθει,δεν ειναι παραβιαση ατομικων δικαιωματων και προσωπικων δεδομενων?????

 

Ας υποψιάζεσαι ότι σε κερατώνει η γυναίκα σου(που δεν στο εύχομαι) και εσύ για να μην παραβιάσεις τα προσωπικά της δεδομένα :) και τα ατομικά της δικαιώματα ::rolleyes: μην το βάλεις ρε παιδί μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας υποψιάζεσαι ότι σε κερατώνει η γυναίκα σου(που δεν στο εύχομαι) και εσύ για να μην παραβιάσεις τα προσωπικά της δεδομένα :) και τα ατομικά της δικαιώματα ::rolleyes: μην το βάλεις ρε παιδί μου.

μπα....δε βαριεσαι...ακομα δεν εχω γυναικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα....δε βαριεσαι...ακομα δεν εχω γυναικα...

 

Για αυτό σε βλέπω τόσο υπέρ των ατομικών δικαιωμάτων. Ρε μπας και έχεις καμμία κατάσταση με καμιά παντρεμένη και λες "ωχ, τι θα γίνει αν το βάλει ο άντρας της?".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην το λες...δεν χρειαζεται να ειμαι παντρεμενος για να ζηλευω (σε φυσιολογικα πλαισια) την κοπελια μου....

 

οχι δεν τα εχω με καμμια παντρεμενη:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

οχι δεν τα εχω με καμμια παντρεμενη:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Παντως πρεπει κατι τετοιο να ειναι καλη περιπτωση !!!!! Ψεκαστε , σκουπιστε , τελειωσατε !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως πρεπει κατι τετοιο να ειναι καλη περιπτωση !!!!! Ψεκαστε , σκουπιστε , τελειωσατε !!!

 

τσσσσ...δεν ξερω.εσυ κ.Γιαννη παντρεμενος ανθρωπος λες τετοια πραγματα???:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

παντως τωρα τελευταια την εχω δει πολυ και καλα ανδρικη αλληλεγγυη.και καλα, αν ειναι γυναικα αλλου,ματια,χερια και.... (δεν το λεω!) μακρια!:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αναφέρει κάθε πότε στέλνει sms στο κινητό,και πως το κάνει αυτό.Μάλλον με καρτοκινητή.

Δεν αναφέρει πόσο κρατάει η μπαταρία.Και γιατί δεν έχει εξωτερική τροφοδοσία;Θα πρέπει ανά τακτικά διαστήματα ο ιδιοκτήτης του car/moto να κάνει <<ανασκαφή>> για να αλλάξει-επαναφορτίσει μπαταρία;

 

..GPS δέκτη υψηλής ευαισθησίας..

Ωχ ωχ,όταν αρχίζουν να πέφτουν κεράσια,το καλάθι συνήθως μένει άδειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσσσσ...δεν ξερω.εσυ κ.Γιαννη παντρεμενος ανθρωπος λες τετοια πραγματα???:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

 

Γιατι οι παντρεμενοι δεν εχουν ψυχη ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα δεν ξερω τι θα ελεγες αν μαθαινες οτι τα εχω με την κ.Πλατανιά πχ....:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

το ξεσκισαμε στα offtopic το θεματακι

 

 

Καλο...Πραγματικα το ..ξεσκισαμε.Ας σταματησουμε εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...