Προς το περιεχόμενο

Βρήκα φτηνό MacBook Pro...


21century

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά υπάρχει σε πολύ καλη τιμη σε καταστημα ο mac book dual core και σκεφτομαι να το παρω αν και εχει μονο 512 ΡΑΜ. Θελω να μου πειτε αν αξιζει τον κοπο και αν μπορω να κανω ολες τις εργασιες μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dual Core και Core Duo είναι 32bit (μάλλον Core Duo είναι το σωστό), μνήμη βάζεις, είναι με ComboDrive ή με SuperDrive?

Δες αυτά και κρίνε ανάλογα με το τι σε βολεύει και τι όχι.

Τι εννοείς όλες τις εργασίες σου? Από Software υπάρχουν σχεδόν τα πάντα, παιχνίδια ξέχνα τα.

 

Είσαι σε λάθος thread, άνοιξε ένα άλλο, φιλικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dual Core και Core Duo είναι 32bit...

 

Και που ειναι το προβλημα; Δεν το λεω ασχημα, απλα θελω να τονισω οτι μας εχουν πρηξει με τα 64bit εδω και τοσον καιρο... Λειτουργικα που να τα υποστηριζουν εχουν βγει (και θα βγει και το Leopard), αλλα κανεις δε εχει μεινει με ανοιχτο το στομα λογω επιδοσεων.

Οποτε ισως δεν πρεπει να αποτελει ανασταλτικο παραγοντα στην επιλογη του macbook core duo.

 

Φιλικα...

 

EDIT:21century, προχωρα στην αγορα. Εχω μηχανημα με core duo και μηχανημα με core 2 duo. Μπορω να κανω τα παντα και με τα δυο mac. Το μονο μου προβλημα ειναι ο 5400 δισκος του φορητου. Εκει «ακουγεται» η διαφορα κι οχι τοσο στον επεξεργαστη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σας ευχαριστω για τις αποψεις σας και επειδη διαθετω ηδη ενα dimm 512MB 200 pin απο φορητο πιστευω οτι θα κανει στο μακ. Παντως σε οτι αφορα το Leopard εχω ακουσει τα καλυτερα λογια και νομιζω οτι επιτρεπεται η ευκολη αναβαθμιση στο νεωτερο λειτουργικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...