Προς το περιεχόμενο

ΣΥΝΔΕΣΗ ROUTER


parashos_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ,ΕΧΩ ADSL ΓΡΑΜΜΗ OVER ISDN ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΙΤΗΣΗ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΣΤΗΝ FORTHNET (ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΥΝΔΕΘΩ)ΦΥΣΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ Η ΓΡΑΜΜΗ ΜΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ PSTN.ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΣΥΝΔΕΣΩ ΤΟ ROUTER ΜΕ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ ΜΟΥ(ΕΧΩ ΤΟ LINKSYS WAG 200G)ΠΑΛΙΑ ΕΙΧΑ ΕΝΑ SPLITTER ΓΙΑ ISDN ΓΡΑΜΜΗ ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΦΙΛΤΡΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ Η FORTHNET ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ROUTER (AIR TIES ΑΣΥΡΜΑΤΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΣΕ ISDN ΚΑΙ PSTN ΓΡΑΜΜΗ)ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΕΝΑ SPLITTER OVER PSTN Η ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΣΥΝΔΕΣΗ ΚΑΠΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ?ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥΛΟΓΙΑ ΜΟΥ...

 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ.ΤΟ LINKSYS WAG200G ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ PSTN ΓΡΑΜΜΗ.ΤΟ ROUTER ΓΙΑ ΤΗΝ ISDN ΓΡΑΜΜΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ LINKSYS WAG54G ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις μια πρίζα σπίτι άντε αγόρασε ένα Τ για τηλεφωνική γραμμή και βάλε στη μια είσοδο το φίλτρο που θα συνδέεται στο τηλέφωνο και στην άλλη το ρούτερ..Απλά είναι τα πράγματα..

Α και κάτι άλλο προσπάθησε να μη γράφεις με κεφαλαία..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις μια πρίζα σπίτι άντε αγόρασε ένα Τ για τηλεφωνική γραμμή και βάλε στη μια είσοδο το φίλτρο που θα συνδέεται στο τηλέφωνο και στην άλλη το ρούτερ..Απλά είναι τα πράγματα..

Α και κάτι άλλο προσπάθησε να μη γράφεις με κεφαλαία..

 

splitter δεν θα χρειαστει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...