Προς το περιεχόμενο

Πλαισιο και εκπτωσεις σε πελατες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηρα απο ενα μελος του forum ενα προϊον του Πλαισιου που ειχε 300 ευρω αντι των 200 ευρω καινουργιο !!!! Στην αποδειξη που μου εδωσε το προίον αυτο αναφερεται με τιμη 300 ευρω μειον 50% εκπτωση οποτε η τελικη του αξια ειναι 150 ευρω .Τι παιζει με τετοιες εκπτωσεις ρε παιδια ???? Κατι δεν μυριζει καλα ή κατι αλλο συμβαινει ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες μας ακριβως τι πηρες..μαλλον θα ηταν εκπτωση γιατι το προιον θα ηταν δωρο μαζι με καποια αλλη αγορα ..πχ οπως με υπολογιστες δινουν δωρα εκτυπωτες ηχεια (δωρεαν τελειως η με εκπτωση) κλπ και αυτουνου του κοστισε 150 και στο πουλησε 200 ...τωρα γενικοτερη προσφορα καποιου προιοντος στο σαιτ δεν ξερω αν υπαρχει ....

 

Δεν νομιζω να βρωμαει κατι αλλα δεν γνωριζω αν ας πουμε για καποιο λογο θελεις πιστωτικο τι ποσο θα σου κοψουν..150 η 300 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοτε στο κουτακι που λεει για εκτωση δεν θα εγραφε 50% αλλα στην τελικη τιμη για πληρωμη θα αφαιρουσε το πιστωτικο...Εξ αλλου αν ειχε πιστωτικο ηταν δικα του λεφτα οποτε δεν τον συνεφερε κατι που ουσιαστικα κανει 300 ευρω να το δωσει 200 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες μας ακριβως τι πηρες..

 

Ενα dvd player recorder με σκληρο δισκο 250 γιγα...Να ηταν δωρο μαλλον χλωμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρώτησες τον τύπο μήπως δουλεύει εκεί η έχει κανέναν γνωστό γιατί και εμενα μου είπαν ότι αν με πάρουν θα έχω κάποια έκπτωση και bonus πολλά μπορούν να παίζουν γιατί δεν ρωτάς τον ίδιο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρώτησες τον τύπο μήπως δουλεύει εκεί η έχει κανέναν γνωστό γιατί και εμενα μου είπαν ότι αν με πάρουν θα έχω κάποια έκπτωση και bonus πολλά μπορούν να παίζουν γιατί δεν ρωτάς τον ίδιο ?

 

 

Το σιγουρο ειναι οτι δεν δουλευει εκει αλλα καποια πραγματα...δεν ρωτιουντε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα εκει θα δουλευει. Κι ενας φιλος μου που δουλευε Πλαισιο ειχε εκπτωση ;)

 

 

1000% οχι γιατι ξερω που δουλευει !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο τότε ας πούμε ότι ο τύπος έχει τα κώνε αλλα λογικά μου κάθεται να ξέρει κανέναν εκεί μέσα και να έγινε η λαμόγια ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως τέτοιες εκπτώσεις κάνει το πλαίσιο αν είναι τελευταίο κομμάτι στο ράφι, βιτρίνα και είναι εκτός κουτιού για να το χαιδεύει ο κάθε πελάτης.

Έτσι είχα πάρει ηχεία αντί για 240 Ε μόνο 130 Ε. Αν ήταν το τελευταίο κομμάτι στο συγκεκριμένο κατάστημα αγοράς τότε δικαιολογείται η έκπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως τέτοιες εκπτώσεις κάνει το πλαίσιο αν είναι τελευταίο κομμάτι στο ράφι, βιτρίνα και είναι εκτός κουτιού για να το χαιδεύει ο κάθε πελάτης.

Έτσι είχα πάρει ηχεία αντί για 240 Ε μόνο 130 Ε. Αν ήταν το τελευταίο κομμάτι στο συγκεκριμένο κατάστημα αγοράς τότε δικαιολογείται η έκπτωση.

 

 

Αυτο ειναι πιθανον αλλα το πηρα στο κουτι του κανονικα με ολα τα παρελκομενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ειναι πιθανον αλλα το πηρα στο κουτι του κανονικα με ολα τα παρελκομενα.

Ναι, στο κουτί τους πήρα και εγώ τα ηχεία με τα παρελκόμενα. Απλά ο τυπάς τα κατέβασε τα ηχεία απο το ράφι, πήγε στην αποθήκη έφερε το κουτί τους, τα έβαλε μέσα στις ζελατίνες τους, τα σφράγισε, έγραψε στο χαρτάκι έκπτωση και μου τα έδωσε. Μου είπε και ο Θεός βοηθός στο τέλος, αλλά 2 χρόνια τώρα δουλεύουν τέλεια. Δεν θα είχαν παραχαϊδευτεί φαίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακαρι να ειναι ετσι αν και αμφιβαλλω πολυυυυυ αλλα δεν μπορω να πω και αλλα πιο ...φανερα γιατι δεν το επιτρεπουν οι τους κανονες του forum μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...