Προς το περιεχόμενο

Flybook A33i - ποιά η γνώμη σας;


elteo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκέφτομαι την αγορά ενός μικρού φορητού (9ιντσου).

Σαν λύση το προαναφερθέν λαπτοπ είναι ιδανικό. Το βρίσκω 800-900 ευρώ μεταχείρο. Το θέμα είναι όμως η άγνωστη αξιοπιστία του και σχετικά κακή ποιότητα κατασκευής (πολύ flimsy).

 

Κοιτώντας εναλλακτικές στα μεταχείρο πάντα βρίσκω Vaio Picturebooks τα οποία όμως είναι σαφώς υποδεέστερα σε σπεκς αλλά καλύτερα σε αξιοπιστία και ποιότητας συναρμογής.

Ενδεικτικά ένα σαν αυτό κοστίζει στο ebay $999 δηλ ~ ?770. Ακριβό!

 

Τι προτείνετε;

 

Δεν θέλω κλασσικό λαπτοπ...μικρό και απόλυτα φορητό θέλω να μπορώ να δουλέψω όμως XP και κάποια progz όπως το Paintshop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

file mou exw dio fly auti tin sigmh kai se pliroforw oti i poiothta kataskeuhs kai einai se ikanopoihtika epipeda.eidika to fiinirisma apsogo.

TO VAIO POU EIDES STO EBAY MAKRIA!!!

KALYTERA PARE KANA POCKET!!

TO KALO ME TO FLY EINAI OTI XWRAEI PANTOY KAI EXEI KAI GPRS ANTENNA POU EINAI KAI THLEFWNO KAI INTERNET MESW GPRS.

DEN YPARXEI SE ALLO NOMIZW ME XP KAI FULL KEYBOARD ULTRAMOBILE.

APO EPIDWSEIS MHN PERIMENEIS POLLA.ALLA GIA KAMIA TAINIOULA,INTERNET,KATEBASTHRI ME POLLES WRES LEITOURGIAS SINEXWMENHS EINAI DOKIMASMENO.

NOMIZW EINAI KALI EPILOGI KAI H TIMH TOY SRIN ELLADA ARKETA SINFEROUSA SE SXESI ME EKSWTERIKO.

AN SE ENDIAFEREI ENAS FILOS MOU DINEI ENA STA 800 AGORASMENO 2/2007

OTI ALLO THES RWTA FILE.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα για αυτά το θέλω...wireless internet, ταινίες και απλές δουλειές.

Η φορητότητα και η αξιοπιστία με νοιάζει.

 

Ποιος τα υποστηρίζει σε σέρβις;

 

Για την προσφορά θα σου πω...γιατί έχω προσφορά για άλλο ένα στα 800 ...1 μήνα όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα για αυτά το θέλω...wireless internet, ταινίες και απλές δουλειές.

Η φορητότητα και η αξιοπιστία με νοιάζει.

 

Ποιος τα υποστηρίζει σε σέρβις;

 

Για την προσφορά θα σου πω...γιατί έχω προσφορά για άλλο ένα στα 800 ...1 μήνα όμως.

 

 

NA SOY PW THN ALH8EIA DEN XREIASTHKE POTE NA TO PAW GIA SESRVICE H KAPOIA ZHMIA.EDW KAI ENA XRONO SXEDON POU TA XRHSHMOPOIW TIPOTE.DEN EXEI XREIASTEI NA PAEI SE TAXNIKO H SERVICE.EINAI AGORASMERNA APO GERMANO PANTWS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mhn pareis akoma perimene na bgei ayto
[/url'] 189 dolaria!!

 

 

GIA THN TIMH POU LES MALLON API8ANO TO BLEPW.MHN KSEXNAS OTI KAI TO I-PHONE EXEI STHN AMERIKH 293 EURO=400USD KAI EDW EXEI ANAKOINW8EI GIA 699 EURO!!!!

CPU?O AGORASTHS THN XTEWNETE KAI AUTH?

ASE POU A SKLHROS TOU MEXRI 16 GB ..ME XP 10-12 GB FREE TI NA PAIKSEIS????OUTE ENA OFFICE DEN XWRAEI!!!

 

GIA MENA ENA POLI KALO FOUTO ERGALEI POU TA KANEI OLA EINAI TO NEW FLYBOOK

http://www.flybook.biz/de/?section=generic&page=v5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To asus Eee pc 701 ανακοινώθηκε στο πορτογαλικό site της asus οτι θα έχει τιμή 299 ευρώ και το 1001 (με 10'' οθόνη) 499 ευρώ και φθάνει τέλος Αυγούστου. Οπότε και εδώ κάπου τόσο θα έχει, άντε και 100 ευρώ πιο πάνω. Απλά δεν ξέρω αν θα έρθει ποτέ στην Ελλάδα. Αν έρθει, σίγουρα θα αλλάξει τα δεδομένα της αγοράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GIA KATI GRIGORO KAI LIGO PIO AKRIBO DES TO FUJITSU P1510 ME DVDRW KAI 1KG!!!TO PIRE ENAS FILOS KAI MOU LEEI OTI EINAI POOOLI KALOO, AN KAI NOMIZW EIMASTE LIGO OFF TOPIC

http://www.msystems.gr/v_products.asp?v_Cat=1110&v_Item=3854

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς ομως να βρεις φορητο με 12 ιντσες και καλη τιμη κατω απο 800 ευρω αν κοιταξεις λιγο σε καταστηματα Πληροφορικης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι στην Ισπανία η σχετική ανακοίνωση κάνει λόγο για 299e....Δηλαδή αν λάβει κανείς της ισοτιμία το καπέλο από την αρχική τιμή (199$) ξεπερνάει το 50%.... Mας κοροιδεύει η Αsus νομίζω....

Ελπίζω να μην ανέβει κι άλλο η τιμή στην πορεία....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι την αγορά ενός μικρού φορητού (9ιντσου).

Σαν λύση το προαναφερθέν λαπτοπ είναι ιδανικό. Το βρίσκω 800-900 ευρώ μεταχείρο. Το θέμα είναι όμως η άγνωστη αξιοπιστία του και σχετικά κακή ποιότητα κατασκευής (πολύ flimsy).

 

Κοιτώντας εναλλακτικές στα μεταχείρο πάντα βρίσκω Vaio Picturebooks τα οποία όμως είναι σαφώς υποδεέστερα σε σπεκς αλλά καλύτερα σε αξιοπιστία και ποιότητας συναρμογής.

Ενδεικτικά ένα σαν αυτό κοστίζει στο ebay $999 δηλ ~ ?770. Ακριβό!

 

Τι προτείνετε;

 

Δεν θέλω κλασσικό λαπτοπ...μικρό και απόλυτα φορητό θέλω να μπορώ να δουλέψω όμως XP και κάποια progz όπως το Paintshop.

Καλησπέρα!

 

Αν ενδιαφέρεσαι πουλάω το Flybook μου (Α33i) μόνο 950 ευρώ!! Είναι ολοκαίνουργιο και αχρησιμοποίητο και το δίνω μέσα στην αυθεντική του θήκη με το φορτιστή του. Είναι μάυρο. Είναι δώρο και δεν το χρησιμοποιώ (έχω laptop) γι αυτό και το πουλάω. To e mail μου είναι [email protected] αν ενδιαφέρεσαι..

 

Γεια !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...