Προς το περιεχόμενο

Ψηφιακές κορνίζες


silverthan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικα ενας φιλος εχει μια της Philips αλλα εχει γυρω στα 200 ευρω εκεινη.Ειναι πολυ ομορφη και κανει και slide show οπως θελεις.Εκεινη βεβαια δεν ειχε ηχεια.Την ειχε παρει οταν ειχαν πρωτοβγει.Εγω παντως πιστευω οτι θα πεσουν αρκετα οι τιμες τους μιας και εχουμε μπει για τα καλα στον digital world,οποτε αν μπορεις περιμενεις,αλλιως με γεια!:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει μουράτη είναι μια ψηφιακή κορνίζα, αλλά όχι απαραίτητο gadget για κάθε σπίτι.

Πάντως μακρυά από TurboX. Καλύτερα να περιμένεις να πέσουν οι τιμές να πάρεις μια αξιόλογη μάρκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ποιο gadget είναι "απαραίτητο"? :-)

 

Θα περιμένω να γεμίσει ο τόπος....

 

Κανένα φυσικά! Απλά η ψηφιακή κορνίζα είναι "too much", και οι απλές πλαστικές/ξύλινες/μεταλλικές μια χαρά την κάνουν τη δουλειά τους:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ σκέφτομαι να μου πάρω δωράκι μία 7'' της Kodak στα 129 ευρώ που είχα δει. Εχει πλάκα και είναι κ πολύ στυλ-άτη (μαύρη γυαλιστερή)!

 

Είναι πάρα πολύ καλή. Δεν είναι βέβαια και απόλυτα τέλεια, αλλά είναι η καλύτερη από όσες έχω δει.

Οι turbo X δεν βλέπονται, πολύ κακή ποιότητα και δεν είναι και ιδιαίτερα φτηνές.

Εγώ έχω την kodak στις 10 ίντζες. Έχει αρκετά κουσούρια (μικρες γωνίες θέασης, είναι πάρα πολύ αργή στο φόρτωμα των εικόνων στην αρχή, παρουσιάζει μία ελαφριά παραμόρφωση στα χρώματα), αλλά είναι ικανοποιητικότατη.

Γνώμη μου είναι πως δεν είναι ακόμη αρκετά ώριμες για να τις αγοράσει κανείς. Είναι πάρα πολύ ακριβές και δεν προσφέρουν ακόμη την απόλυτη ποιότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 χρόνια αργότερα...

Καλησπέρα παιδιά. Ξεθάβω το υπάρχων για να ζητήσω τη βοήθειά σας.

Ψάχνω κορνίζα, το δυνατόν μεγαλύτερη σε ίντσες (8, 9, 10), με ταβάνι τα 50, βαριά 60 ευρώ. Έχετε κάτι στα υπόψιν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει γυρω στα 30 μια αρκετά καλη στο e-shop αλλα ειναι 7"... Βγαίνει που κ που σε προσφορά κιολας, οποτε εχε το νου σου!

 

(εγω ειχα πάρει μία σε τρελη προσφορά απο το καρφουρ μια 4" με ραδιοφωνο, ημερολογια ξυπνητηρια κ δε συμμαζεύεται με 8€!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...