Προς το περιεχόμενο

Δίπλωμα 50cc


fysikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια συγνωμη που ανοιγω ενα παλιο θεμα αλλα σε μια βδομαδα θα δωσω για το διπλωμα 50 cc.Θα δωσω μονο σηματα η και διασταυρωσης,ταχυτητα,θεση στο οδωστρομα,αποστασεις ασφαλειας και μπλα μπλα μπλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Οχι αλλη τετοια ερωτηση.

Δε μπορω αλλο :cry::cry:

 

Ναι θελει υπογραφη αν εισαι κατω απο 18 (και πανω απο 16 εννοειται).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

παιδια να ρωτησω κατι ? καιγομε και θελω βοιθια....θελω να βγάλω το διπλωμα για 50cc αλλα δεν ξερω αν ειναι υποχρεοτικες οι 2 υπογραφες?....μπορειτε να με βοι8ησετε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω πως όχι οταν εψαχνα εγω [το 2005-6] ειχα πει κ γω αυτη την ερωτηση κ ειχαν πει όχιιιι θελει και των 2 γονιων...τωρα δε ξερωαν εχει αλλαξει κατι υστερα απο 4-5 χρονια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω φτίάξει μια εφαρμογή στο site μου που έχει και τα Test για τα σήματα (αρκετά δύσκολο στις 30 ερωτησεις επιτρεπεται 1 λαθος) αλλα και το Test για το μοτο (εύκολο σε 10 ερωτήσεις 1 λάθος). Πας στο http://www.bestl.gr στο test online. Να ξέρεις όμως οτί αν βγάλεις 50αρι, όταν θα πρέπει να βγάλεις αργότερα δίπλωμα αυτοκινήτου ή μοτο θα πρέπει να τα ξαναδώσεις στο υπουργείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορω ασπουμε να τους πω πωσ ο ενασ γονιοσμου λιππει για ταξιδι ?

 

ρε γιατι περνάτε τους μπάτσους για ηλιθιους...;

 

αμα λειπει για ταξιδι θα σου πει ελα να το βγάλεις οταν γυρίσει.

 

αν δεν σας αφήνουν οι γονείς σας μην βγάλετε... ίσως καποιο λόγο έχουν για να μη συμφωνουν...

 

και προς θεού μην κάνετε καμια μαγκιά να κανετε καμια πλαστογραφία. είχε τύχει να μαντρωσουν ενα τσογλανακι που ήταν μπροστα μου στο τμήμα όταν είχα παει να βγάλω και εγώ και έφυγε αυτόφωρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 χρόνο αργότερα...

Γεια σας παιδια.μηπως μπορει να μου αναρτησει καποιος κανα Site που θα εχει τα σηματα τα οποια χρειαζονται για το διπλωμα για 50αρι μπας και ριξω κανα διαβασμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...