Προς το περιεχόμενο

Συμβουλές για αγορά PDA πρός αρχάριο...


BJ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα να αγοράσω ένα PDA που να έχει την δυνατότητα ( είτε built-in είτε με την χρήση acessories) να γίνει και GPS ώστε να το χρησιμοποιώ και στα ταξίδια μου με την μηχανή. Εκτός από αυτό θα το ήθελα για να μπορώ να τρέξω και κάποια προγράμματα ιατρικής σε αυτό.

Δεν γνωρίζω σχεδόν τίποτα για αυτήν την κατηγορία υπολογιστών και για να μην φανεί οτι θέλω μασημένη τροφή, θα εκτιμούσα έστω και την παράθεση κάποιων site που να μπορώ να διαβάσω για αυτά τα "μηχανηματάκια".

Έχετε κάτι να προτείνετε ;

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Θα σου πρότεινα το HTC-P3300 που έχω και εγώ. Είναι κινητό, GPS και PDA με Wi-Fi.Προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένος και μέχρι τώρα δεν αντιμετώπισα κάποιο πρόβλημα ενώ επίσης υπάρχει και επίσημη αντιπροσωπεία στην Ελλάδα αν γίνει κάτι. Το μόνο κακό είναι η τιμή του που είναι αισθητά πιο πάνω από άλλες πιο απλές λύσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να αγοράσω ένα PDA που να έχει την δυνατότητα ( είτε built-in είτε με την χρήση acessories) να γίνει και GPS ώστε να το χρησιμοποιώ και στα ταξίδια μου με την μηχανή. Εκτός από αυτό θα το ήθελα για να μπορώ να τρέξω και κάποια προγράμματα ιατρικής σε αυτό.

Δεν γνωρίζω σχεδόν τίποτα για αυτήν την κατηγορία υπολογιστών και για να μην φανεί οτι θέλω μασημένη τροφή, θα εκτιμούσα έστω και την παράθεση κάποιων site που να μπορώ να διαβάσω για αυτά τα "μηχανηματάκια".

Έχετε κάτι να προτείνετε ;

Ευχαριστώ.

 

http://www.insomnia.gr/vb3/showthread.php?t=202980

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...