Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ασυνήθιστες εικόνες


sam sam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν μπορώ να καταλάβω πως το παίζετε καουμπόηδες του διαστήματος.

Υπάρχει κουμπί ignore αν δεν θες να τα βλέπεις

Υπάρχει κουμπί report αν σε ενοχλεί για κάποιον λόγο.

Υπάρχει mod να κάνει παρατήρηση ή ban αν έπρεπε να βάζει σποιλερζ και αυτός δεν βάζει.

Γενικά το site έχει κανόνες και mods να τους επιβάλουν,η προσωπική σας άποψη για το τι πρέπει ή τι σας ενοχλεί είναι αδιάφορη

 

Υπάρχουν πολλά,κι εμένα με ενοχλούν άλλα και δεν "γκρινιάζω",κάνω κάτι από τα παραπάνω

Επίσης το ποστ "Άσε τους κουραμπιέδες να λένε" έχει 10+ θετικές,οπότε ούτε εγώ είμαι ο μόνος που ενοχλείται με την πάρτη σας και τις "παρατηρήσεις" σας

 

 

τέλος από μένα,αρκετά το off-topic και η ασχολία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

δεν μπορώ να καταλάβω πως το παίζετε καουμπόηδες του διαστήματος.

Υπάρχει κουμπί ignore αν δεν θες να τα βλέπεις

Υπάρχει κουμπί report αν σε ενοχλεί για κάποιον λόγο.

Υπάρχει mod να κάνει παρατήρηση ή ban αν έπρεπε να βάζει σποιλερζ και αυτός δεν βάζει.

Γενικά το site έχει κανόνες και mods να τους επιβάλουν,η προσωπική σας άποψη για το τι πρέπει ή τι σας ενοχλεί είναι αδιάφορη

 

Υπάρχουν πολλά,κι εμένα με ενοχλούν άλλα και δεν "γκρινιάζω",κάνω κάτι από τα παραπάνω

Επίσης το ποστ "Άσε τους κουραμπιέδες να λένε" έχει 10+ θετικές,οπότε ούτε εγώ είμαι ο μόνος που ενοχλείται με την πάρτη σας και τις "παρατηρήσεις" σας

 

 

τέλος από μένα,αρκετά το off-topic και η ασχολία

 

Δεν ξεκίνησε κανείς με γκρίνια, απλά αναφέραμε κάτι. Και δεν κατάλαβα, δεν μπορούμε να λέμε της "αδιάφορες" απόψεις μας σε φόρουμ? Αυτός είναι ο σκοπός.

 

Σόρρυ και όλας που σου θίξαμε τα ιντερνετικά "δικαιώματα" αγανακτισμένε

 

Α και να μην γράφεις εκθέσεις χωρίς να βάζεις σποιλερ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απολαμβανω

αυτους που αφου ριξουν τον πυρινο λογο

λενε και ενα "αρκετα" στο τελος

στο τέλος θα φάμε όλοι ένα ban,σε άλλο θέμα ΟΚ

έφτιαξε το enter βλέπω

 

kasrith whatever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορώ να καταλάβω πως το παίζετε καουμπόηδες του διαστήματος.

Υπάρχει κουμπί ignore αν δεν θες να τα βλέπεις

Υπάρχει κουμπί report αν σε ενοχλεί για κάποιον λόγο.

Υπάρχει mod να κάνει παρατήρηση ή ban αν έπρεπε να βάζει σποιλερζ και αυτός δεν βάζει.

Γενικά το site έχει κανόνες και mods να τους επιβάλουν,η προσωπική σας άποψη για το τι πρέπει ή τι σας ενοχλεί είναι αδιάφορη

 

Υπάρχουν πολλά,κι εμένα με ενοχλούν άλλα και δεν "γκρινιάζω",κάνω κάτι από τα παραπάνω

Επίσης το ποστ "Άσε τους κουραμπιέδες να λένε" έχει 10+ θετικές,οπότε ούτε εγώ είμαι ο μόνος που ενοχλείται με την πάρτη σας και τις "παρατηρήσεις" σας

 

 

τέλος από μένα,αρκετά το off-topic και η ασχολία

υπάρχει κουμπί ignore?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[εσυ wash με κραζεις 3 μερες+ τωρα για τα spoiler, εσενα ομος 3 μερες τωρα δεν σε εχω δει να τα χρησημοπιεις καθολου.. ουτε τα pm

...παληκάρι μου, εσένα τουλάχιστον σε νόμιζα πιο νορμάλ -όπως ο Βόκαλζ με νόμιζε πιο σοφό μάλλον- από το να θεωρείς ότι σε ΚΡΑΖΩ, μιας και απλά και διακριτικά είχα γράψει πριν καιρό "βάζε και κα'να σπόιλερ", μέρες μετά στο ξανάγραψα τονίζοντας πως "δεν είναι αστείο" (θεωρώντας πως αν είχες νοιαστεί δε θα χρειαζόταν η 2η φορά, γιατί το ζήτημα ότι κουράζονται πολλοί από την απουσία σπόιλερ επειδή πρέπει να σκρολλάρουν ατελείωτα (και το κακό πολλαπλασιάζεται όταν κανένα αστέρι κουοτάρει τα τεράστια φωτο-ποστ) νομίζω θα έπρεπε να σου αρκούσε να τους υπολογίσεις και να μην τους παιδεύεις άλλο κάνοντας το γούστο σου, χωρίς να χρειαζόταν 2η φορά να σου το πουν), αλλά χρειάστηκε και ΤΡΙΤΗ, που και πάλι απλά σου εξήγησα τί ακριβώς κάνεις όταν κάνεις έτσι. Ούτε σ' έβρισα, ούτε σε χλεύασα ούτε καν σε ζάλισα για την ορθογραφία (που το κάνουν άλλοι - και μάλιστα κάποτε σ' είχα "υπερασπιστεί" γι' αυτό, αν θυμάσαι. Το ενίοτε "πείραγμα", άλλη φάση). Αν εσύ το λες "3ημερο κράξιμο" αυτό, κάπου στραβαρμενίζεις και "δεν είσαι εντάξει" δυστυχώς.

 

 

Όσον αφορά τα πμ που λες : Για κάτι που έχει κοινό αντίκτυπο, δεν πρόκειται να στείλω τέτοιο. Όπως το ξεκινάει κάποιος σε κοινή θέα, σε κοινή θέα θα του απευθυνθώ. Σπόιλερ επίσης δεν έχω σκοπό να χρησιμοποιήσω για να ξεκαυλώσει η <<<<<<<<λογική>>>>>>> του "τη λες στον άλλον, αλλά εσύ τπτ ε", τη στιγμή που τα μεγέθη δεν είναι ΟΥΤΕ γι' αστείο συγκρίσιμα. Για να προσπεραστούν τα ποστ μου, αρκεί 1/10 του σκρολινγκ - και φυσικά δε χρειάζεται να τις διαβάσει. Για να προσπεραστούν (ΑΝ δεν θέλει να τις δει) τα περί ου ο λόγος καθημερινά φωτο-ποστ σου, θέλει τρία ποντίκια. Το "πρόβλημα" λοιπόν με τα ποστ μου δεν είναι στο μέγεθός τους, αλλά στο περιεχόμενό τους, ή κατ' επέκταση στο ότι υπάρχω και ποστάρω. Το πρόβλημα, αντίστοιχα, με τα συγκεκριμένα δικά σου είναι πάνω απ' όλα ποσοτικό. Άντε ο άλλος ο κεχαριτωμένος ούτε καταλαβαίνει, ούτε θέλει να καταλάβει, ούτε τον ΝΟΙΑΖΕΙ. Αλλά και 'συ ρε τέκνον Χάκερ; Απ' την πρώτη στιγμή έπρεπε να πεις όταν στα είπαν κι άλλοι "ναι ρε, μαλακία, θα βάζω σπόιλερ, κι ένα-δυο ενδεικτικά απ' έξω" και να τελείωνε ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ το θέμα.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...