Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ασυνήθιστες εικόνες


sam sam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

γιατι ρε? αφου δεν ξερει ουτε χοκει να παιζει..

laughmy.gif

αρε τι μου θυμισε αυτο!αυτο:

Είναι ένα αντρόγυνο και συζητάει και σε κάποια φάση του λέει η γυναίκα του << θέλω να μου πάρεις ένα κατοικίδιο...αλλά να μην είναι τίποτα συνηθισμένο , εντάξει? >> << εντάξει >> λέει ο άντρας και πηγαίνει κατευθείαν σε ένα κοντινό pet shop.

Αρχίζει να βλέπει το μαγαζί αλλά έβλεπε συνεχεια σκυλάκια γατάκια πουλάκια, τον βλέπει ο πολιτής έτσι προβληματισμένο και του λέει << θέλετε κάποια βοήθεια? >> και λέει ο τύπος << να θα ήθελα ένα κατοικίδιο για την γυναίκα μου αλλά ασυνήθιστο >> και λέει << πολύ καλ ά>> ο πολιτής << ακολουθήστε με >>.

 

Πράγματι τον πηγαίνει σε ένα σημείο που έχει κάτι φίδια κάτι σαύρες αλλά δεν τα θεωρούσε τόσο ασυνήθιστα γι'αυτό δεν τα πήρε...σε κάποια φάση βλέπει δύο μεγάλες γιάλες. Η μία ήταν φίσκα στα βατράχια και η άλλη είχε μόνο 1 βάτραχο και λέει ο τύπος << συγνώμη αλλά γιατί αυτό το βατράχι είναι μόνο του? >> το ακούει ο πολιτής...κοιτάζει δεξιά αριστερά μην ακούει κανείς διπλά και του λέει << να ξέρετε αυτό το βατράχι παίρνει πίπες >> <<π ίπες ? >> λέει ο άντρας και λέει ο πολιτής << ναι μάλιστα >> μετά κάνει ο άντρας << πόσο κοστίζει ? >> << 10000 >> λέει ο πολιτής.

 

Τρέχει λοιπόν ο άντρας στο κοντινότερο ATM σηκώνει 10 χιλλιάρικα και τον παίρνει σπίτι. Μπαίνει μέσα και λέει στην γυναίκα του << γυναίκα κοίταξε να δεις πήρα αυτόν εδώ τον βάτραχο αλλά δεν θα στον δώσω ακόμα γιατί θέλει εκπαίδευση...θα τον έχω στην τουαλέτα και θα τον εκπαιδεύω...θέλω να μου ορκιστείς ότι δεν θα μπουκάρεις μέσα στο μπάνιο όταν θα είμαι εγώ και ο βάτραχος μέσα...εντάξει ? >> << εντάξει άντρα μου >> λέει η γυναίκα.

Πάει την επόμενη μέρα ο άντρας και κλείνεται μέσα στην τουαλέτα 2-3 ώρες και η γυναίκα να κόβει βόλτες στο σαλόνι σκασμένη από την περιέργιεα.

Την επόμενη μέρα το ίδιο πάλι με την γυναίκα να θέλει όλο και πιο πολύ να μπει μέσα.

Την επόμενη λέει μέσα της << λοιπόν θα μπω άσχετα με τον όρκο που έχω δώσει και θα κάνω ότι δεν ήξερα ότι ηταν μέσα >>

Πράγματι πριν προλάβει να το σκεφτεί καλά-καλά μπουκάρει μέσα στο μπάνιο και βλέπει τον άντρα της να κάθεται πάνω από το καπάκι του καμπινέ κρατόντας ένα βιβλίο μαγειρικής και ο βάτραχος στα πόδια του με το κεφάλι προς το βιβλίο.

Σοκαρισμένη η γυναίκα λέει <<τι κάνεις εδώ? >> και πετάγεται ο άντρας και λέει << κάτσε να του μάθω να μαγειρεύει και έχεις πάρει πούλο από δω μέσα >>

 

Το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από bosei: 26 Νοέμβριος 2010 - 12:31 πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...