Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ασυνήθιστες εικόνες


sam sam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εδώ ένα δημόσιο ευχαριστώ στον Άλεξζζζ που κάθησε και έβαλε ένα ένα τα τζιφ σε σπόιλερς.

 

 

δεν έχει σημασία η δική μου απόδοση, το σημαντικό είναι να κερδίζει η ομάδα ασχέτως που το γκολ το έβαλα εγώ, θα μπορούσε να ήταν οποιοσδήποτε συμπαίκτης μου, παίζω όπου μου πει ο προπονητής, είμαστε μία ομάδα, οι συμπαίκτες μου είναι πολύ επαγγελματίες, ο κόσμος μας είναι ο 12ος μας παίκτης και του αφιερώνουμε αυτή τη νίκη

 

 

g8jgJ.jpg

WIVm4.png

KD3bp.jpg

 

JWxGE.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

πριν το οργιο ηταν απλα τριο

το χαμογελο στο προσοπο του ασπρου κοιταξτε :lol:

-------------------------

 

funny-pictures-firefox-crash-snow.jpg

 

funny-pictures-firefox-tries-to-retrieve-your-file.jpg

 

funny-pictures-your-firefox-needs-cuddles.jpg

 

funny-pictures-firefox-has-encountered-a-pop-up.jpg

 

20081024_funny-pictures-firefox-file-transfer-is-complete.jpg

 

c06af_funny-pictures-fox-rejects-request.jpg

 

dorathefirefox.jpg

 

8408_funny_firefox.jpg

 

ihasafunny-firefox-has-frozen-600x468.jpg

 

funny-pictures-fired-fox.jpg

 

αγαπαμε firefox :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από που το συμπερανες το "ραδιενεργα" ; :confused:

 

 

I second to that question.

 

φσδφγδφδφγδγγδφγδφγδφ

επειδή ειχα ακουσει οτι δουλευουν νεα οπλα + ραδιενεργα στη λιβυη εκανα αυτη τη μαντεψια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

δεν έχει σημασία η δική μου απόδοση, το σημαντικό είναι να κερδίζει η ομάδα ασχέτως που το γκολ το έβαλα εγώ, θα μπορούσε να ήταν οποιοσδήποτε συμπαίκτης μου, παίζω όπου μου πει ο προπονητής, είμαστε μία ομάδα, οι συμπαίκτες μου είναι πολύ επαγγελματίες, ο κόσμος μας είναι ο 12ος μας παίκτης και του αφιερώνουμε αυτή τη νίκη

 

 

Ξέχασες να πεις πως τώρα κοιτάμε το επόμενο παιχνίδι, δεν τίθεται θέμα μεταγραφής τον Ιούλιο και πως η ομάδα είναι μέσα σε όλους τους στόχους της.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

Ξέχασες να πεις πως τώρα κοιτάμε το επόμενο παιχνίδι, δεν τίθεται θέμα μεταγραφής τον Ιούλιο και πως η ομάδα είναι μέσα σε όλους τους στόχους της.

 

 

 

 

επισης: Κοιταμε καθε παιχνιδι ξεχωριστα, θελουμε να δωσουμε χαρα στον κοσμο μας,αυτο που μετραει ειναι οι 3 βαθμοι, καθε παιχνιδι απο δω και περα ειναι τελικος για μας, δεν εχει σημασια η νικη/ισοπαλια/ηττα πρεπει να κοιταξουμε απο σημερα το επομενο παιχνιδι, σε καθε αγωνα μπαινουμε με σκοπο τη νικη,τα πρωτα 15 λεπτα ειναι κρισιμα, το κλιμα στα αποδυτηρια ειναι εξαιρετικο,ειμαστε μια γροθια

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=-Iu143Kud2s&feature=related

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...