Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με πολυμηχάνημα Lexmark x85


metmat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά έχω το παραπάνω πολυμηχάνημα και δημιουργήθηκε ένα πρόβλημα. Μία μέρα μου έπεσε μέσα στην υποδοχή που παίρνει τα χαρτιά ο εκτυπωτής το καπάκι από ένα usb stick. Προσπάθησα να το πιάσω αλλά δεν έφτανε το χέρι μου. Μετά αυτό μάλλον μπήκε πιο μέσα με αποτέλεσμα να μην μπορεί το μηχάνημα να δουλέψει καθόλου. Δεν μπορώ ούτε να σκανάρω πλέον. Όταν το προσπαθώ ακούγεται ένας ήχος σαν να είναι κάτι μπλοκαρισμένο. Ένα επαναλαμβανόμενο χτύπημα στο εσωτερικό του μηχανήματος.

Μήπως ξέρει κανείς πως μπορώ να το ανοίξω μήπως καταφέρω και λύσω το πρόβλημα; Είχα δει ότι έχει 2 βίδες στην πίσω μεριά αλλά δεν ανοίγει ακόμα και όταν τις έβγαλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

yaxe sto net gia to pws linei.Kata pasa pithanotita sto manual sou den exei odigies gia auto to skopo.kakos ton xrisimopoiouses afou to gnorizes to provlima.Ama exeis optiki epafi me to "kapaki" hrisimopieisai tsimpidaki fridiwn (manas aderfis kopelas) kai ama den to ftaneis me afto pigene mehri to hromatopolio tis geitonias sou kai pare mia tsimpidoula(tha sou fanei san na einai ergalio tou odontiatrou) kai siga siga trava exw.frodise na exeis vgalei melania kai power cable.An oute afto se volevei vgale ta melania kai girnaton anapoda kai tarakouniseton.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...