Προς το περιεχόμενο

Games Screenshots Thread


john2gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Arcade κλασική συνταγή αλλά το πρώτο need for speed που θέλει πραγματικά skills, άδικα δύσκολο... Μιλάμε για πάρα πολύ δύσκολο ακόμη και στο easy σε φάση ώρες ώρες να θες να σπάσεις το controller 😅 ένα ελάχιστο λάθος και έχασες τον αγώνα άνετα και δεν υπερβάλλω οποίος έχει παίξει ξέρει! Βέβαια όσο προχωράς και τουμπανιαζεις με αναβαθμίσεις το αμάξι σου εκεί αρχίζει και γίνεται (λίγο) πιο προσιτό. 

Ωραιος θα το πιασω καποια στιγμη το ειχαμε παρει στο 10αρικο με τα προηγουμενα steam sales βλεπω επεσε στα 7 τωρα. Δυσκολο ετσι? Μακαρι να θελει και skill και αναβαθμισεις δεν πειραζει αυτο αρκει να ειναι δικαιο οταν εχεις φτιαγμενο αμαξι. Το heat πως σου ειχε φανει? Το ειχα κανει 100% τα παντα ολα και ειχε καποια δυσκολια σημεια αλλα γουσταρα που ηθελε να παιξεις και με καθαρο skill για να τις περασεις. Παντως περνει updates συνεχεια ετσι δεν το αφηνουν καθολου το παιχνιδι και μπραβο στην ΕΑ σε αυτο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, Arkin είπε

Ωραιος θα το πιασω καποια στιγμη το ειχαμε παρει στο 10αρικο με τα προηγουμενα steam sales βλεπω επεσε στα 7 τωρα. Δυσκολο ετσι? Μακαρι να θελει και skill και αναβαθμισεις δεν πειραζει αυτο αρκει να ειναι δικαιο οταν εχεις φτιαγμενο αμαξι. Το heat πως σου ειχε φανει? Το ειχα κανει 100% τα παντα ολα και ειχε καποια δυσκολια σημεια αλλα γουσταρα που ηθελε να παιξεις και με καθαρο skill για να τις περασεις. Παντως περνει updates συνεχεια ετσι δεν το αφηνουν καθολου το παιχνιδι και μπραβο στην ΕΑ σε αυτο. 

Εγώ το πήρα 16 ευρώ για το ps5, ωραίο και το heat σε δυσκολία βέβαια αστείο μπροστά στο unbound, κάποιες φορές ακόμα και αν έχεις καλό αμάξι γίνεται άδικα δύσκολο, τα λάθη στο unbound δυστυχώς δεν συγχωρούντε ούτε στο ελάχιστο αυτό με χαλάει λίγο αλλά κατά τα άλλα καλό game, βάλανε για πρώτη φορά και τα audi τα ξεκλειδώνεις μέσω speedpass μου βγήκε λίγο η πίστη αλλά ξεκλείδωσα και το R8 χθες άξιζε όμως. 

Να έχεις το νου σου στην αρχή σου δίνει εντελώς χρεπι αμάξι και είναι πάρα πολύ δύσκολο να βγάλεις χρήματα για να το βελτιώσεις οπότε οι πρώτες ώρες θέλουν ατσάλινα νεύρα για να βγάζεις αγώνες όμως μετά αν αντέξεις και δε το παρατήσεις όπως έκανα εγώ τη πρώτη φορά θα σε ανταμείψει. 

Για να σου δώσω να καταλάβεις πχ όταν παίζω crew motorfest χαλαρώνω, όταν παίζω unbound είμαι φουλ στη τσίτα με τη δυσκολία γιατί έχεις και το άγχος ότι κάθε αγώνας παίζεις στοίχημα λεφτά και τα retry είναι περιορισμένα αν κάψεις 10 retry ξεκινάς απ την αρχή και χάνεις όλα τα λεφτά οπότε καταλαβαίνεις 

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...