Προς το περιεχόμενο

Euro 2008


mandate

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 993
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Θα γίνει ωραίο 2ο ημίχρονο τώρα. Για να δούμε....

 

Στα δικά μας, ο Πογκρέμπνιακ τελικά μένει εκτός Euro και θα τον αλλάξουν με Ιβάνοφ οι Ρώσοι. Βέβαια, άμα παίξουν τη μπάλα που παίζουν τελευταία, μας βλέπω να τρώμε 3 στο ρελαντί....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που πάνε οι Πορτογάλοι πάλι χωρίς σεντερ-φορ; Πάλι θα κλαίει ο Ρονάλντο.

 

Τους Ρώσους δεν τους φοβάμαι,όταν είναι φαβορί δεν αντέχουν το βάρος και καταρέουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανε ένα γαμάτο μακροβούτι ο Τούρκος, τύφλα να χει ο Καραγκούνης :lol:

 

Ο Νούνιο Γκόμεζ μου αρέσει προσωπικά πάντως ( έχασε κλασσική ευκαιρία τώρα βέβαια :P )

 

Εγώ προβλέπω ότι θα πατώσουμε εμείς αυτή τη φορά γιατί πολύ άνετους και χαλαρούς τους βλέπω. Ίδωμεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιες μεταδοσεις ειχαμε παλι

 

γινεται ενα σουτ και λεει :

και ενα καλο σουτ .... μπορει να ηταν....

 

οσο για εικονα κλαφτα σε σχεση με τα δορυφορικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι όντως , τελείως αδιάφορη ήταν σε αυτο το παιχνίδι η Τσεχία - η Ελβετία σαφώς ανώτερη αλλά έχασε , κλασική περίπτωση "έτσι είναι η μπάλα". Βέβαια δεν την έχω δει να παίζει απο το 2004 , αλλά αν αυτο είναι το φορμαρισμά της όλο και όλο ...

 

Η Πορτογαλία ήταν πολύ καλή εχθές και θα παίξει πολύ καλύτερα στην συνέχεια, λίγο να ξυπνήσει ο deco όμως (<- σχολιο καφενείου) ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Χελακης δεν ειναι αυτος που μετα τις πατριωτικες κορωνες καταδικαζε Κεντερη και Θανου και μετα εβγαλε απειρα χρηματα απο το CD που κυκλοφορησε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως η απογοήτευση ήταν η Τσεχία. Μετά την μπαλάρα του 2004, αυτό που είδα χθές ήταν ψιλοχάλι.

 

Συγκεκριμένα ήταν λίγο χειρότερη και από το Μουντιάλ 2006 χθες.

 

Δεν έχει πλέον τις παιχτούρες που είχε, λείπει και ο Ροζίνσκι, μη περιμένετε μπαλάρα από Τσεχία.

 

Εγω Ρωσία -Κροατία περιμένω να δώ. Πάντως είναι απογοήτευση οι μεγάλες απουσίες / αποσύρσεις από όλες τις ομάδες σχεδόν σ' αυτό το Euro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Τσεχία έχει ακόμα πάιχτες αλλά με ένα φορ και με γιόμες γκολ δεν βάζεις.

Η Πορτογαλία που πάει πάλι χωρίς φορ?

 

Εγώ πιστεύω πάρα πολύ στην Ισπανία.Και γκολτζή έχει και φοβερό κέντρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε πάλι για την Πορτογαλία χωρίς φορ. Ο Νούνιο Γκόμεζ έδωσε ρέστα πάλι χθες, τι να κάνει τον κλασσικό φορ δηλαδή;;

 

Η Τσεχία δεν έχει ούτε Νέντβεντ, ούτε Πομπόρσκι, ο Γκάλασεκ είναι πλέον 35, ο Κόλερ κι αυτός 35, ο Μπάρος ντεφορμέ, ο Ροζίσκι εκτός.

 

Δεν έχει λοιπόν καμία σχέση ούτε με την ομάδα του 2004, αλλά ούτε με την ήδη πεσμένη του 2006 που είχε τον Ροζίσκι σταρ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε πάλι για την Πορτογαλία χωρίς φορ. Ο Νούνιο Γκόμεζ έδωσε ρέστα πάλι χθες, τι να κάνει τον κλασσικό φορ δηλαδή;;

 

Nα βάλει γκόλ ίσως; Δεν θα έχουν στα επόμενα (και πιο δύσκολα παιχνίδια μετά τους ομίλους) την πολυτέλεια να χάνουν τόσες ευκαιρίες μέχρι να βάλουν γκόλ. Και χθές το γκολ ήρθε επειδή προωθήθηκε ο κεντρικός αμυντικός και βγήκαν με επιπλέον παίχτη στην επίθεση (αφήνοντας κενό στην άμυνα). Θα κάνουν το ίδιο με καλύτερους αντιπάλους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε 2 δοκάρια ο άνθρωπος (άτυχος) και έδωσε και 1 φοβερή ασσίστ. Τι άλλο να κάνει, σε όλες τις φάσεις ήταν μέσα. Εγω όπως τα είδα ήταν πολύ μεγάλη η διαφορά των 2 ομάδων, στο ρελαντί τους έπαιζαν τους Τούρκους.

 

Επίσης, μη κρίνεις το 1ο παιχνίδι με κανένα άλλο. Στο 1ο δεν ανοίγονται εύκολα οι ομάδες. Φαντάσου δηλ οτι είχαν κάπου 15 σουτ (μαζί με κεφαλιές κλπ) και τα μισά στο τέρμα αν θυμάμαι καλά, και 5-6 μέσα στη περιοχή οι Πορτογάλοι χθες, άμα ανοιχτούν πόσα ποια να κάνουν. Δεν έχουν και όλοι κώλο όπως εμάς με 1,2 σουτ στην εστία το 2004 βάζαμε 1 γκολ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...