Προς το περιεχόμενο

Na k ena paixidaki pou mas bazei sto pneuma twn imerwn!!


Wolfidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

911: First Responders

 

http://www.atari.com/us/games/911_first_responders/pc

 

1b.jpg

 

2b.jpg

 

Kai an to pai3ei kaneis simera, me anoixta ta para8ira gia na mpainei kai i mpoxa apo tin kapna kai me tin staxti ou aiorite apo ta girw bouna, 8a to zisei pragmatika to paixnidaki.

Ayta einai efe!!!!

xexe.... :mrgreen:

Realismos sto epakro!!!! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω ότι η παρούσα κατάσταση με τις φωτιές σηκώνει αστεία . Όλη η Ελλάδα θρηνεί και εμείς λέμε για παιχνίδια που είναι επίκαιρα...Έλεος δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω ότι η παρούσα κατάσταση με τις φωτιές σηκώνει αστεία . Όλη η Ελλάδα θρηνεί και εμείς λέμε για παιχνίδια που είναι επίκαιρα...Έλεος δηλαδή.

 

Nai e, enw otan paizeis paixnidia pou "e3wmionoun" tin friki px tou WWII me oti auto sinepagete, den iparxei problem, to diaskedazeis! :|

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε παιδιά. Χαλαρώστε λίγο. Δεν χαίρετε κανένας για την καταστροφή που γίνετε στην χώρα αλλά μιλάμε για παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θρυνος > GAMES .... κ εμενα μου φενεται οτι με το στυλακι ..."κατι επικαιρο" κοροιδευες κιολας....την ειδες τη μανα που πεθανε με τα 4 παιδια αγκαλια? ...ξανασκεψου το .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θρυνος > GAMES .... κ εμενα μου φενεται οτι με το στυλακι ..."κατι επικαιρο" κοροιδευες κιολας....την ειδες τη μανα που πεθανε με τα 4 παιδια αγκαλια? ...ξανασκεψου το .

Ntropi!!! :oops: 8a eprepe na kokkinizw!!!!

 

3ereis poses manes k posa paidakia (ta kaimena) pe8ana sto WWII?

 

Ante na ginei k kanenas neos polemos mpas k bgei k kanena kainourgio paixnidi giati exw bare8ei ta WWII games.... :|

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Επιλεκτική ευαισθησία" λέγεται αυτό ... ή αλλιώς '"υποκρισία". Οι ίδιοι άνθρωποι που έπαιρναν 4xbonus όταν έλιωναν με εντυπωσιακό άλμα τη μάνα με το καροτσάκι στο carmagedon (φοβερό παιχνίδι, δεν λέω) και ωρύονταν όταν στην επόμενη έκδοση οι άνθρωποι είχαν μετατραπεί σε ζόμπι, ξαφνικά έχουν αυξημένη ευαισθησία περί της βιαιότητας των παιχνιδιών και της επικαιρότητας και... κατακρίνουν.

 

Wolfidis, μπορεί να μου τη δίνει το θέμα που άνοιξες (το εκλαμβάνω ως μαύρο χιούμορ), αλλά πιο πολύ σιχαίνομαι όλους όσοι βγαίνουν και σου τη λένε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Επιλεκτική ευαισθησία" λέγεται αυτό ... ή αλλιώς '"υποκρισία". Οι ίδιοι άνθρωποι που έπαιρναν 4xbonus όταν έλιωναν με εντυπωσιακό άλμα τη μάνα με το καροτσάκι στο carmagedon (φοβερό παιχνίδι, δεν λέω) και ωρύονταν όταν στην επόμενη έκδοση οι άνθρωποι είχαν μετατραπεί σε ζόμπι, ξαφνικά έχουν αυξημένη ευαισθησία περί της βιαιότητας των παιχνιδιών και της επικαιρότητας και... κατακρίνουν.

 

Wolfidis, μπορεί να μου τη δίνει το θέμα που άνοιξες (το εκλαμβάνω ως μαύρο χιούμορ), αλλά πιο πολύ σιχαίνομαι όλους όσοι βγαίνουν και σου τη λένε...

Kai na fantasteis oti den exw pai3ei pote kanena carmagedon epeidei ta 8ewrisa iperbolika kai adikaiologita biaia!!!! Ti na pei kanei?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει ρε παιδια παιχνιδι ειναι.Πως κανετε ετσι?:???::???::???:

Και μια χαρα επικαιρο ειναι :mrgreen: :mrgreen::mrgreen:

Το αστειο ειναι οτι μερικοι ενοχλουνται με αυτα την στιγμη που στο play εχουν καψει το GTA και το Manhunt(ή παρομοια παιχνιδια) :rolleyes: :rolleyes:

 

Και το παιχνιδι δεν εχει να κανει με εμπρησμους:???::???:

Απλως απο οτι καταλαβα εχεις πυροσβεστικες δυναμης κτλ και προσπαθεις να αντιμετωπισεις τετοιες καταστασεις.

Α!Και wolfidi δεν ειναι μονο ο καπνος.Ειναι και οι σταχτες που αιωρουνται ρε στον αερα.Μιλαμε εισαι μεσα στο παιχνιδι :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ο ηχος των αεροπλανων και ολα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αλλο δε μπορω να καταλαβω...Και θα ειμαι στεγνος και ρεαλιστης.

Πεθαναν 45 ατομα απ οσο θυμαμαι απο τις πυρκαγιες και ολοι εγιναν ευαισθητουλιδες ξαφνικα.(Ισως φταιει ο τροπος που ειναι μακαβριος και επιπονος.)

 

Καθε χρονο πεθαινουν χιλιαδες ατομα στην ασφαλτο αλλά δε βλεπω να εχουμε εθνικό πενθος γι αυτους....Μηπως ειμαστε λιγο υποκριτες?

 

Το humor ειναι λιγο black αλλά χαλαρωστε με τις κριτικες σας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wolfidi δεν μπορείς να καταλάβεις ούτε εσύ ούτε εγώ πόσο χαίρονται μερικοί άνθρωποι όταν κατακρίνουν τους άλλους. Λέξεις που χρησιμοποιουν? Έλεος, και emoticons λύπησης κτλπ.

Μην τους δίνεις σημασία: Δεν κοροιδεύεις την κατάσταση ούτε τίποτα άλλο-αντιθέτως κάνεις γνωστό ένα καλό παιχνίδι. Βγείτε εσείς οι άλλοι και κλάψτε ακούγοντας τις τραγικές ειδήσεις των καναλιών παρέα με ένα snack.

 

Προσέξτε το περιβάλλον, τον διπλανό σας να είστε καλοί άνθρωποι και όλα θα είναι καλά. Το fora δεν είναι για να βγάζετε χολή σε άλλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...