Προς το περιεχόμενο

Αν θέλετε το διαδίδεται


RazorFoot°

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παιδιά. www.oxiallokarvouno.gr. Αν συμφωνείτε διαδώστε το. Αν οχι θάφτε το.

 

Υπάρχει και σε άλλη κατηγορία απλά δεν ξέρω πως να κάνω μεταφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί οι προθέσεις σου να είναι καλοπροαίρετες,

αλλά σε αυτόν τον κόσμο που ζούμε, γεμάτο με απατεώνες που πάνε να εκμεταλλευτούν την κάθε αδυναμία των ανθρώπων, σιγά μην βρεις άτομο να σε εμπιστευτεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω ότι είναι δύσκολο να με εμπιστευτεί ο κόσμος. Είχα σκεφτεί να σηκώσω την ταυτότητα μου σε εικόνα αλλά φοβήθηκα για διάφορα θέματα. Εσείς πιστεύεται ότι είναι επικίνδυνο ή να το κάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην το κάνεις.έτσι κι αλλιώς δεν νομίζω να αλλάξει τπτ.όποιος είναι να βοηθήσει θα βοηθήσει με ή χωρίς ταυτότητα...τουλ έτσι πιστεύω εγώ.

gz για το site και για την κίνησή σου ακόμα και χωρίς λεφτά είναι μια κίνηση ενδιαφέροντος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κίνησή σου είναι καλοπροαίρετη αλλά είναι λάθος...

Υπάρχει συγκεκριμένος αριθμός - ενιαίος για όλες τις τράπεζες - για δωρεές.

Κινδυνεύεις να κατηγορηθείς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν διάβασες στο site μου θα είδες. Δεν με ενδιαφέρει αν κατηγορηθώ. Εμένα μπορείς με κάποιον τρόπο να με κηνυγήσεις νομικά. Έχω στείλει πολλές φορές sms σε τηλεμαραθώνιους καταθέσεις σε κουμπαράδες. Δεν έχω ιδέα που πήγαν αυτά τα λεφτά. Εσύ ξέρεις που έχουν πάει τα δικά σου; Εγώ σκοπεύω αν όλα πάνε καλά να ανεβάσω εικόνες και συνεντεύξεις. Απλά δεν τους εμπιστεύομαι. Αν μπορούσαμε να πάμε όλοι και να τα δώσουμε χέρι χέρι δεν θα ήταν καλύτερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διότι κινδυνεύεις να χαρακτηριστείς πλιατσικολόγος, κάτι που δεν είναι πιστεύω στις προθέσεις σου...

Επίσης, το "οχι άλλο κάρβουνο" παραπέμπει σε κείνη την ταινία με την οποία πολύς κόσμος γέλαγε...

 

Τέλος πάντων, η σοβαρότητα του θέματος επιβάλλει νομίζω ένα καλό lock από τους mods...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το πιστευουν και άλλοι αυτό ας το πούνε. Αλλά εγώ θα είμαι εδώ και όταν θα έχουν φύγει τα κανάλια και δεν θα ενδιαφέρεται η κυβέρνηση για ψήφους. Μην ξεχνάμε πως ορισμένοι από τους σεισμόπληκτοι του μεγάλου σεισμού του 1999 μένουν ακόμα σε λυόμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...