Προς το περιεχόμενο

www.messenger-check-list.tk μπούρδα!!!


anna1976

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά σήμερα το πρωί ολοι θα λάβαμε το εξής μήνυμα για να "υποκλέπτουμε" μέσα απο το msn ποιοι μας "κρυβονται" και ποιο όχι...

 

Αυτό απο ότι φάνηκε είναι κατι σε trojan...είναι κατι που στάλθηκε αυτόματα απο όλους μας σε όλους μας μεσω των λιστων που εχουμε στο msn...

 

Μηπως κάποιος απο τους επιστημονες εδω μέσα βρήκε την λυση να το ξεφορτωθούμε;;;

 

Τί κάνουμε; Τα φώτα σας;;;;:confused::confused::confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως δεν μου ήρθε κάτι τέτοιο!

 

Εισαι για την ωρα τυχερος...Οταν θα σου ερθει το μηνυμα απο αυτο, απο καποιον απο την λιστα σου μην κανεις κλικ να δεις τι είναι...

 

Οι υπόλοιποι ας περιμένουμε την λύση...:oops:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι για την ωρα τυχερος...Οταν θα σου ερθει το μηνυμα απο αυτο, απο καποιον απο την λιστα σου μην κανεις κλικ να δεις τι είναι...

 

Οι υπόλοιποι ας περιμένουμε την λύση...:oops:

 

Μπράβο αλλά δίνεις μια διεύθυνση και δεν μας λες τι είναι; Mήπως είναι επικίνδυνη; Μήν αρπάξουμε και τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο αλλά δίνεις μια διεύθυνση και δεν μας λες τι είναι; Mήπως είναι επικίνδυνη; Μήν αρπάξουμε και τίποτα...

 

 

Kαι βέβαια είναι επικίνδυνη το γράφω καθαρά οτι μαλλον προκειται για trojan...

Και βέβαια δεν την έχω γράψει ολόσωστη την διεύθυνση για να μην "μπερδευτεί" κανένας (σαν εσένα) και μπεί απο περιέργεια! (το list δεν το περιεχει η επικινδυνη δ/νση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά άμεσα δε θα κολλήσετε τίποτα (δεν ξέρω μετά την εγγραφή τι γίνεται) αλλά είναι εντελώς βλακώδες να εμπιστευτείς μια διεύθυνση .tk Σε εμένα δεν ήρθε αυτόματα αλλά μου τη στείλανε και είπανε πως δουλεύει και από πάνω. Τεσπα.. Καλύτερα μακριά και αγαπημένοι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μένα συνέβη, αλλά το εμπιστεύθηκα γιατί ήρθε από μια επαφή μου στο msn.. Απλά μπήκα στο σιτε, δεν έκανα τπτ άλλο..Παίζει να κόλλησα τπτ??

 

Υπάρχει ασφαής τρόπος να μάθουμε ποτέ ποιοι πραγματικά μας έχουν μπλοκάρει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια θα εμπιστευοσασταν ποτε οποιοδηποτε site βαζοντας το password σας?? ελεος. ουτε trojan ουτε τπτ. Το μονο που κανει ειναι σε οποιον το βαλει να μην μπορει να ξαναμπει στο msn του αλλαζοντας το password του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...