Προς το περιεχόμενο

Επαγγελματικές Κάρτες...


LePRoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα...

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος ξέρει ή το έχει κάνει για το που μπορώ να εκτυπώσω φτηνά Επαγγελματικές Κάρτες..Μόνο την μια πλευρά χρειάζομαι...

Ευχαριστώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως κατεβαίνεις την Αγίου Κωνσταντίνου από Ομόνοια, πρώτο στενό δεξιά στα 15 μέτρα. Εγώ εκεί βγάζω. 30 ευρώ οι 200. Πιθανόν να υπάρχουν και καλύτερα-φθηνότερα αλλού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...
Δημοσ. · Κρυμμένο από Snoob, 18 Μαΐου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος
Κρυμμένο από Snoob, 18 Μαΐου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος

καλησπέρα σας.

τυπώνω επαγγελματικές κάρτες(μόνο την μια μεριά) σε γνήσιο φωτογραφικό χαρτί σε ψηφιακό μηχάνημα(με χημικά δουλεύει το μηχάνημα).

η μακέτα δωρεάν.

τιμή τεμαχίου 0,10.

μπορείτε να περάσετε από το μαγαζί μου, υπάρχει επίσης και η δυνατότητα δωρεάν παράδοσης εντός αττικής.

για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να μου στείλετε email στο [email protected] η ακόμα και στο skype posidon1001

 

ευχαριστώ πολύ! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Δημοσ. · Κρυμμένο από Snoob, 18 Μαΐου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος
Κρυμμένο από Snoob, 18 Μαΐου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος

χωρίς καν να μπω να ελέγξω τιμές τώρα, είχα βρει για τις δικές μου από τα πιο φθηνά το grafistes.gr

 

τσέκαρε και εκεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Δημοσ. · Κρυμμένο από paredwse, 18 Μαΐου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος
Κρυμμένο από paredwse, 18 Μαΐου 2011 - Δεν έχει δοθεί λόγος

καλησπέρα σας.

τυπώνω επαγγελματικές κάρτες(μόνο την μια μεριά) σε γνήσιο φωτογραφικό χαρτί σε ψηφιακό μηχάνημα(με χημικά δουλεύει το μηχάνημα).

η μακέτα δωρεάν.

τιμή τεμαχίου 0,10.

μπορείτε να περάσετε από το μαγαζί μου, υπάρχει επίσης και η δυνατότητα δωρεάν παράδοσης εντός αττικής.

για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να μου στείλετε email στο [email protected]

 

ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...