Προς το περιεχόμενο

asep


angeliki83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ωραίο topic...

 

 

Αλήθεια , για μάς τα αγοράκια , τί γίνεται με το στρατό;;; Μπορούμε να δώσουμε ΑΣΕΠ πρίν πάμε ή όσο είμαστε φαντάροι;;

 

πάντα μιλάω για διαγωνισμό εκπαιδευτικών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραίο topic...

 

 

Αλήθεια , για μάς τα αγοράκια , τί γίνεται με το στρατό;;; Μπορούμε να δώσουμε ΑΣΕΠ πρίν πάμε ή όσο είμαστε φαντάροι;;

 

πάντα μιλάω για διαγωνισμό εκπαιδευτικών...

 

αν και μάλλον ταιριάζει περισσότερο στο μπλαμπλα...

 

σε διαγωνισμό ασεπ εκπαιδευτικών μπορείς να λάβεις μέρος και χωρίς να έχεις πάει στρατό. θα πρέπει όμως να έχεις εκπληρώσει τις στρατιωτικές σου υποχρεώσεις μέχρι τις 31/08 της επόμενης χρονιάς από τότε που θα δώσεις.

 

αυτά ίσχυαν στους προηγούμενους διαγωνισμούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο για το ECDL νομίζω οτι ζητάνε τις 7 υποχρεωτικές ενότητες (εισαγωγικά πληροφορικής, windows, internet, word, excel, powerpoint, access). Οι υπόλοιπες ενότητες που προσφέρει το ECDL δεν νομίζω οτι θα σου χρησιμεύσουν στον ΑΣΕΠ, παρά μόνο σε καμιά ιδιωτική επειχήρηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο για το ECDL νομίζω οτι ζητάνε τις 7 υποχρεωτικές ενότητες (εισαγωγικά πληροφορικής, windows, internet, word, excel, powerpoint, access). Οι υπόλοιπες ενότητες που προσφέρει το ECDL δεν νομίζω οτι θα σου χρησιμεύσουν στον ΑΣΕΠ, παρά μόνο σε καμιά ιδιωτική επειχήρηση.

 

αν και περισσλοτερες πλκηροφορίες θα βρεις στο http://www.asep.gr (ο θεος να το κανει ευχρηστο site) απο οσο ξερω για ΑΣΕΠ χρειαζονται μόνο οι 3 ενότητηες word, excel, internet. Τουλάχιστον όσους μαθητές είχα που θέλανε να δώσουν για ΑΣΕΠ ήθελαν μόνο αυτές τις 3 ενότητες.

Απο όσο θυμάμαι έχει κ τηλεφωνική εξυπηρέτηση (WOW) ο ασεπ....για να πάρεις μια πιο σίγουρη απάντηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...