Προς το περιεχόμενο

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

yohaan

safari problem

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια είμαι γραμμένος στην betfair και στα στοιχήματα δεν μου εμφανίζει το κουτάκι δεξιά για να καταχωρήσω το ποσό ενώ στο mozilla δουλεύει μια χαρά!

το θέμα είναι να μην χρησιμοποιώ για κάθε σαιτ και άλλο browser οπότε αν μπορει κάποιος να βοηθήσει

δεν έχω το σαφαρι 3!!!

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς είναι μια από τις ελάχιστες ασυμβατότητες του Safari. Αναγκαστικά για το betfair θα χρησιμοποιείς τον Firefox.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δοκίμασε και τον Safari3. Εγώ τον χρησιμοποιώ καιρό τώρα και δεν είχα πουθενά πρόβλημα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

egw tha elega oxi son safari3. kai gw xrisimopoio ton safari gia web-blogging.

kai an exete oreksi gia peiramatismous dokimaste kai to shiira,poly kalos browser me omorfa features

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Ρε παιδιά εγώ ένα πράγμα δεν έχω βρει ακόμα... autoscroll πως κάνουν σ'αυτόν τον safari... επίσης πώς θα γίνει όταν πατάω με τη ροδέλα πάνω στα bookmarks μου αυτά να ανοίγουν σε νέο tab και όχι στο ίδιο;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
επίσης πώς θα γίνει όταν πατάω με τη ροδέλα πάνω στα bookmarks μου αυτά να ανοίγουν σε νέο tab και όχι στο ίδιο;

Αυτό δεν είναι πρόβλημα του browser αλλά του ποντικιού σου. Πρέπει να ορίσεις στο πρόγραμμα ελέγχου του ποντικιού σου, το κλικ στη ροδέλα να αντιστοιχεί σε Command-Click (το Command είναι το πλήκτρο με το μηλαράκι).

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Δημιουργία νέου...