Προς το περιεχόμενο

Karta grafikwn apo plaisio mexri 120 eyrw


falos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα συμφωνησω και εγω ,αν μπορεις να βαλεις και εναν fan να την φυσαει τωρα που ειναι καλοκαιρι ακομα καλυτερα γιατι ειναι passive

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

passive ειναι οτι δεν εχει fun,η καρτα που σου ειπαν τα παιδια ειναι πολυ καλη για τα λεφτα της,πριν 5 μερες την πηρα και εγω το μονο κακο που εχει οτι με το να μην εχει fun ανεβαζει μεγαλες θερμοκρασιες,καπου 62 νορμαλ και 68 με game,με ενα 12'' σε βαση διπλα της επεσε στα 51 και 56-57 με game,κανει και καλο o/c!!dx10 καρτες ειναι απατη καμια μεχρ 280 ευρο δεν μπορει να παιξει παιχνιδια dx 10,το μονο καλο που εχουν ειναι το hardware για video.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

passive ειναι οτι δεν εχει fun,η καρτα που σου ειπαν τα παιδια ειναι πολυ καλη για τα λεφτα της,πριν 5 μερες την πηρα και εγω το μονο κακο που εχει οτι με το να μην εχει fun ανεβαζει μεγαλες θερμοκρασιες,καπου 62 νορμαλ και 68 με game,με ενα 12'' σε βαση διπλα της επεσε στα 51 και 56-57 με game,κανει και καλο o/c!!dx10 καρτες ειναι απατη καμια μεχρ 280 ευρο δεν μπορει να παιξει παιχνιδια dx 10,το μονο καλο που εχουν ειναι το hardware για video.

 

68 mia xara einai..

ap tous 90+ panw na anisixeis gia karta grafikwn

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...